Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lefeküdnél-e valakivel, egy...

Lefeküdnél-e valakivel, egy nagyon komoly előnyért?

Figyelt kérdés

Mondjuk:


Jobb munkahely.

Gyermeked. (Elhelyezési per. Kísérleti gyógykezelés. Donorlista elejére kerülés.)

Főiskolai felvételi.

Diploma.

Adósság elengedése.



2015. szept. 23. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

nem...

a gyerekes dolgon kívül mindet könnyen megtudok oldani...mármint a gyerekes dolgokhoz képest könnyen...de talán a pénzzel azok is elérhetőek...


22F

2015. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van, aki megteszi. Csak éppen az a bibi az ilyesmikkel, hogy nem csak úgy egyszer és kész. Utána már átmehet zsarolásba a dolog.
2015. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egy családtagomról lenne szó ilyesminél mint pl donorlista akkor biztos megtenném. ( bocs hogy nem álszent választ irtam)
2015. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3.


Nem kell elnézést kérned! Kifejezetten örülök,hogy valaki realista és nem szűzQrvha álszenteskedő.

2015. szept. 23. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha a gyerekemrol vagy egy kozeli csaladtagomrol lenne szo, de masert nem. Elsosorban agyerekemert tennem meg akkor, ha mas megoldas nem lenne. A kozeli csaladtag alatt pedig a szuleimet, az ocsemet ertem. Ha parom egeszsegi allapotarol lenne szo, akkor is megtennem, bar megbeszelnem vele a lehetosegeket, m hiaba mentem meg az egeszseget ezzel - ha beteg lenne - a kapcsolatunkat tuti tonkrevagna...
2015. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Persze ,és még élvezném is.
2015. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem. Mert ezek sima ígéretek is lehetnek, 0 teljesítéssel, és aki egyébként meg tudja oldani ezeket az előnyöket, nevezzük annak, mert én ezt nem tartom egyiket se olyan dolognak ami lehetetlen vagy másképp nem kivitelezhető, na szóval aki segíteni akar az úgy is tud, hogy nem várja el cserébe a szexet.
2015. szept. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én le is fekszem. Nem csak feltételes módban feküdnék.
2016. jún. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!