Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ha komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha komoly kapcsolatra vágysz, mennyi idő után fekszel le egy olyan pasival, aki komolynak tűnik és összejösz vele? Megvárod míg kialakul a szerelem vagy előtte is lefeküdnél vele?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem időhöz kötöm a dolgot, hanem ha úgy érzem akkor jöhet a szex, megbízom a páromban akkor majd megtörténik. Ez változó. Persze ha nincs szerelem akkor engem nem érdekel a szex sem, nekem a kettő csak együtt működik. Akibe nem vagyok szerelmes azzal nem fekszek le.
2011. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Ez a kérdés nem túl pontos,számomra egy 22 éves is lány,de mégis másként viselkedik egy kapcsolatban,mint egy 16 éves lány.Szóval 16-17 évesnél fiatalabban amúgy is korai a "komoly kapcsolat" sőt a legtöbb esetben 16-17 évesen is korai,ha ezt nézzük akkor 17 alatt biztosan nem kéne felmerülni a szexnek.de 17-18 évesen, min fél- 1 év, szerintem amit érdemes várni,a megismerés miatt,meg hát a szerelem sem jön mindig azonnal.19-20on évesen meg nem tudom behatárolni,de gondolom akkor már 1hónapnál nem több, 20on évesen jobban megvan az igény a szexuális élethez,meg a kellő érettség is megvan hozzá.19 évesen a gólyatáborban ismertem meg a párom, szűz voltam,előtte voltak barátaim,de nem éreztem elérkezettnek az időt,viszont mikor megismertem a párom rá 2 napra lefeküdtem vele,vonzódtunk egymáshoz,kívántuk egymást,izgalmas volt az egész helyzet,és csodálatos volt,másnap nem hittem el,hogy megtettük,nem vállaltam volna be senki mással ilyen hamar,és igazán 3 hónapra rá éreztem,hogy teljesen beleszerettem,addigra teljesen elmélyült a szerelmünk,és most napról napra jobban szeretjük,és kívánjuk egymást,együtt élünk 1,5 éves,és össze is házasodtunk 8 hónapja,mert mindketten tudtuk egymásra vártunk évekig,tényleg nem hittem hogy bárkivel is lefekszem ennyire a kapcsolat elején,de nem bántam meg,életem legjobb döntése volt,vele összejönni,lefeküdni,összeköltözni,összeházasodni,nem csinálnám másként.Természetesen fiatalabban biztos nem megyek ilyenbe bele,de 19 éves koromra felnőttem,megértem hozzá.
2011. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
előző vagyok lemaradt,hogy 22L
2011. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez sosincs időhöz kötve,mert ha mondjuk úgy jövünk össze, hogy már hónapok (esetleg évek) óta ismerjük egymást, hamarabb megbízom benne, és hamarabb ágyba is bújunk, mint mondjuk olyan valakivel, akivel épp hogy megismerkedek, szimpatizálunk, majd összejövünk.
2011. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs idôhöz kötve. De azért nem àrt egy kicsit húzni az idôt, h ne higgye könnyen adod magad.

Pont ezt toltam el az elôzô kapcsolatomban, olyan szerelmes voltam, h nem låttam az orromig sem ès az elsô össze zörrenésünknél a fejemhez vàgta, h kitudja hànnyal voltàl, ha nekem is olyan könnyen beadtad a derekad. Igaz nem minden ember egyforma.

2011. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én szerettem (szerelemmel) a vőlegényem mikor először együtt voltunk. 2 hét után történt meg, pedig meg is beszéltük hogy várunk egy kicsit, de nem jött össze:D

azóta is minden oké, készülünk az esküvőnkre:)


25/N

2011. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!