Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kitöltettek velem egy MBTI...

Kitöltettek velem egy MBTI tesztet, vicces lett az eredmény. Mit gondolnál elsőre egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Egy barátom mutatta meg, kitöltöttem, és érdekes lett az eredmény. ISTJ lettem, de az alábbi paraméterekkel:

55% I

51% S

82% T

70% J

Az első két érték az elég átmeneti :)

Nem is nagyon illik rám az ISTJ (azt leszámítva, hogy elég keményen tudok dolgozni a cél érdekében, illetve tényleg nagyon megbízható vagyok). Az introvertált/extrovertált kérdés érdekes, mert a hétköznapokban is nagyon átmeneti típusnak érzem magam, mikor milyen kedvem van. Az S meglepett, a mindennapokban inkább intuitív típusnak mondanám magam.

Másnak is jöttek ki ilyen árnyalt eredmények?

(Igen, tudom, hogy ez csak egy teszt, nem is akarok messzemenő következtetéseket levonni, de érdekes kicsit elfilózni rajta...)

22/L



2015. szept. 23. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pontosan az jött ki, amire leginkább számítottam, és teljes mértékben illik rám. Ha nem jól töltötted ki a tesztet, akkor azt hihetnéd nem pontos...de egyébként ez a teszt csak arra való, hogy ne magadtól kelljen megkeresni a saját típusod.
2015. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha nem az jön ki ami leginkább rád jellemző, akkor rosszul ítéled meg saját magad, mert nem a tesz mondja meg milyen vagy, hanem te.
2015. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyiket csináltad meg? Ha a hosszabbat akkor kijöhetett ilyen eredmény. Egyébként a négy kérdéses a legpontosabb. Ott nincs félrebeszélés önmagadnak, mert ahogy az előző írta, bizony magadat csaptad be. Egyébként ahogy változik az életünk, tapasztalatok érnek ezek közül az utolsó viszonylag könnyen változik. Az introveltált/extroveltált viszont nem. Megtanulható, hogy valaki nyitottabb legyen, de ettől a lelke legmélyén nem valószínű, hogy extroveltált legyen. Ahogy a párom szokta mondani: sokat változtál, sokkal nyitottabb vagy, de mégis örök életedre az az ember maradsz, aki az első kávéját otthon fogja meginni egyedül akkor is ha egy saját kávézója lenne.
2015. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nagyon jól tudom, hogy milyen vagyok :) Épp ezért annyira nem lepett meg, hogy bizonyos tulajdonságaimban ennyire határon mozgok, csak számszerűsítve volt érdekes látni.

Az intro/extrovertáltság majdnem egyforma százaléka lepett meg legjobban. Alapjáraton én elég introvertált vagyok. Szeretem a magányt, a saját társaságomat, imádok gondolkozni. Ugyanakkor meglehetősen nyitott vagyok, és ha szimpatikus, jófej emberekkel vagyok körülvéve, akkor általában felszabadultan viselkedem, simán beszélgetek akár idegenekkel is, stb. Aztán kell mondjuk 1-2 nap csend/magány, hogy feltöltődjek, de akkor sem vagyok az a full magamba zárkózó, igazi introvertált típus.

2015. szept. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!