Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a pénz, a...

Miért van az, hogy a pénz, a hírnév sok nő szemében az ördögöt is megszépíti?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék általánosítani, tudom, hogy nem mindenki ilyen, és én is sok kivételt ismerek.

Én csak nem értem ezt a gondolkodásmódot úgymond.


Például ott van Andy Vajna.

Egy öreg, kövér ember, akinek a felesége a 32 éves Tímea. Én, bár nem vagyok nő, nem tudnék csak a pénz miatt hozzámenni egy öreg, kövér nőhöz. Ha Vajnának nem lenne pénze, szerintem Tímea lett volna az első, aki elhajtja maga mellől.

Ugyan ilyen esetet olvastam, csak az Amerikában volt. Ott egy 72 éves, gazdag lerobbant pali vett el egy 21 éves lányt!



Ne értsetek félre, nem vagyok felszínes, és tudom, hogy nincs közöm hozzá. De manapság azt látom, hogy sok lánynál (tisztelet a kivételnek!) olyan magas a mérce, hogy aki kicsit sem illik bele az álomképükbe, azt lepattintják. De ha az illetőnek van pénze, gazdag, akkor tökmindegy hogy néz ki, és képesek is lefeküdni az ilyen emberekkel.

Nem állítom, hogy nem szerethetik egymást ténylegesen, de szerintem nem ez van az esetek többségében.


Személyesebb példa: Az egyik jó barátomat dobta a barátnője egy idősebb gazdag pasiért. A lányról én sem gondoltam volna, hogy ő is ilyen, pedig ismertem.



22 éves fiú létemre én képtelen lennék egy olyannal lenni, aki egyrészt nem jön be, másrészt én biztos nem tudnék lefeküdni pl egy 55 éves cégigazgatónővel csak azért, mert sok a pénze. Vagy vicces példa: Nem hiszem, hogy egy átlag fiú lefeküdne Angela Merkellel, pedig ő híres és van sok pénze.


Nekem valahogy az ilyeneket nem szépíti meg se a pénz, se a hírnév.


Tulajdonképpen az ilyen nőket nem bántja az, hogy ők egy olyan ember szexuális játékszerei, akiknek ha nem lenne pénzük, akkor ők bottal se piszkálnák meg?


Valaki érti ezt a fajta gondolkodást? (olvastam olyan esetet, amikor az öreg papa, akihez a 25 éves csaj hozzáment, semmit sem hagyott a lányra a nagy vagyonából, aki meg erre kiakadt és sírt.)



2015. szept. 24. 08:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen tökéletesen látod.... Sajnos. A pénzért van aki bármire képes... Hát ezek a nők is ilyenek. Összeházasodnak olyan emberekkel akiktől valójában undorodnak de sok pénze van. Igazából hirnev nelkuli gazdag pasikra is ramennek. Ennek valószínűleg az az oka hogy van egy elképzelesuk az eletrol. Amiben nem szerelem hanem luxus "élet" van. És ezt egy "szegény" embbertől nemkapjak meg. De azert a gazdag emberek sem szentek... Es itt tudjatok mire gondolok. Na es most a vegere mindenhez kapcsolodoan tisztelet a kivetelnek...
2015. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Ezt Én se nagyon értem. Legjobb haverom egy öreg gazdag nővel van együtt csak a pénzéért. Még szeretettel se szereti, mert ahogy beszél róla. Érdekes, hogy azért szépen kielégíti, nekem nem lenne hozzá gusztusom.
2015. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
2# Én férfi vagyok, de nem tudnám ráerőltetni magam egy ilyen nőre. Ha ezt nézzük a nôk csak szétteszik a lábukat, de egy férfinál még durvább. 24/F
2015. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz a prostik éppen ebböl élnek - csak ök sokkal alacsonyabb szinten teszik.

Az a nö, aki CSAK anyagi elönyböl fekszik le bárkivel is, szerintem ebbe a kategóriaba tartozik - és ilyenkor a férfi kora, kinézete teljesen mellékes -, a szuper kinézetü, fiatal "alfahím" ugyanebbe a kategóriába tartozik, ha csak a körülményei miatt van vele valaki.


De ettöl függetlenül van - igaz ritkán - olyan, hogy tényleg az EMBER az, aki vonzza, és nem a külsöségek.


A barátod esetében sem 100%, hogy a lány a gazdagság miatt ment az idösebb férfihez, lehet sok olyan körülmény, amit kivülálló nem tudhat. (Persze nem gyakori, de közeli ismerösnél konkrétan tudom, hogy a fiatal, korban hozzáillö, jól kinézö srác folyamatosan arra törekedett, hogy a lány önbizalma ne legyen jó, így akaerta magához kötni. Aztán egy - tényleg idösebb és gazdagabb, de kezdetben nem ismerte a hátterét - férfivel elöször beszélgetni kezdett a lány, rájöttek, hoyg hasonló érdeklödésük van, a férfi elismerte a lány tudását, sokszor kikérte a véleményét - és egy idö múlva egymásba szerettek. A lánynak nagyon sokat számított, hogy egyenrangú partnerként tekint rá a férfi, nem nézi le, emberileg is jól érzi magát vele.

A külsö szemlélök - meg a sértett exbarát - "természetesen" csak azt látta és azt hitte, hogy a pénz volt a döntö, pedig éppen nem.

Most kb 15 éve élnek együtt, és a nö nem eltartott, hanem idöközben jó besztásban dolgozik a saját érdemei és tudása miatt.


Tudom, hogy ez a ritkább eset, de me, feltétlen kell mindig érdeknek állni a nem megszokott kapcsolatok mögött sem.

2015. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Tulajdonképpen az ilyeneket nevezik csúnyább szóval luxus prostituáltnak.

Az a nő, aki csak az anyagiak, az egzisztencia, vagy a hírnév miatt képes lefeküdni valakivel, az teljes egészében ebbe a kategóriába esik az én véleményem szerint. Ugyanez, amikor valaki kiugrik "Dubai-ozni". Ott sem a sportos alfahímeket elégíti ki, hanem a kivénhedt, öreg, ronda arab "urakat". Akinek ehhez van gusztusa, annak csak gratulálni tudok. De akkor sem jobb semmivel, ha sportos, jóképű fazonokkal csinálja ugyanezt.


Ezeket amúgy én sem értem. Engem nem vinne rá se a lélek, se a gyomrom, hogy olyannal lefeküdjek, aki taszít kinézetileg vagy nem fűződök hozzá sehogyan érzelmileg. AZ ilyen nők csak a pénzért csinálják, azt a "kis kellemetlen részletet", hogy le kell feküdni az illetővel, meg valahogy "átvészelik".


Ez a fajta gondolkodás az, amikor valaki könnyen akar sok pénzt "keresni", és nem gond neki széttenni a lábát akár egy 80-as kövér igénytelen gazdag pasinak sem.

A pénz csak azok számára szépít meg valakit, akik vagy pénzéhesek, vagy nem derogál nekik prostituálni saját magukat az előbbre jutásért.

2015. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

3.: Pedig nagyon sok férfi megteszi. Egy ismerősöm 30 évesen egy 60 éves nővel él együtt. Mondjuk emberileg elvannak, a többiről nem beszél.


Kérdező: Honnan tudod nincs-e apakomplexusa mondjuk Timinek. Honnan tudod, hogy az ilyen esetekben mindig van szex a két fél között? Honnan tudod, hogy a nő nem csak kirakati baba, arra való, hogy demonstrálja: a férfi még tud teljesíteni az ágyban, a nő ezért jó bánásmódot és kényelmes életet kap? Ilyen is van nem is egy.

Nekem sem tud megszépíteni egy férfit sem a pénz, de sokaknak igen. Mert a pénz szexi. Nem maguk a dollárok vagy forintok. Hanem az, hogy a férfi el tudta érni. Küzdeni tudott, kihasználta a lehetőségeket, úgy tudott bánni az emberekkel, stb. Aki ilyen kérdést tesz fel mint Te az általában egyet felejt el. Az emberek bizonyos dolgokra biológiailag vannak programozva (persze mint minden általános dolog alól ez alól is vannak kivételek). A nők biztonságra vágynak és anyáskodni szeretnek. Vannak nők, akik az anyáskodást a férfi felett is gyakorolja, ők választják azokat a férfiakat akik az életben kicsit esetlenek (egyébként lehet, hogy munkában jók, de otthon vagy társaságban vagy egy gyerekkel már nem) és lehet őket pátyolgatni, lehet mellettük erős nőnek mutatkozni. És vannak akik a férfitól várják a biztonságot, hogy az nagy és erős legyen.. lehet, nem szépségben, hanem abban, hogy elért már dolgokat az életben. Ezek persze sémák és általánosítások.

Csak gondolj bele, hogy az állatvilágban is a nők nem a gyengékhez szaladnak, ha baj van, mert az nem tud nekik segíteni. Egy mondás szerint a nő a bárpultnál mindig azt nézi, hogy a férfi milyen lenne gyerekei apjának.. még 45 évesen is. És ez tényleg így van. Kire bíznád a gyerekedet? Arra, aki menekül a problémák elől és semmire nem jutott (ha fiatal akkor pl. nincsenek céljai, nem ért semmihez, majd meglátjuk mi lesz a kedvenc szavajárása) vagy arra aki tudja mit akar az élettől?

Ha így nézed egy férfit megszépíthet a sárm, megszépíthet a céltudatosság és megszépíthet a pénz. Hogy melyik nőnek milyen mértékben az már gusztus és esetleg apakomplexus kérdése.


Én pl. inkább vagyok egyedül, mint egy jól kinéző, de tutyimutyi férfival akiről azt hiszem, hogy számíthatok rá, de amikor gond van akkor kettőnkre is nekem kell gondolkodni (előfordult már sajnos..).



30+N

2015. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
engem nőként nem nyűgözött le sosem, ha valaki úgymond meg akart vásárolni, pedig volt rá példa. Hát nem utaztam Floridába :D egy ismerkedős hétvégére. A most már férjem, akkoriban sem volt gazdag mikor összekerültünk. Pénzben mérhetően nem. Minden más téren az, és igazi hercegnőnek érzem magam vele a hétköznapokban is.
2015. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nőknek szinte a legfontosabb, amit férfi nyújtani tud, az a létbiztonság, ennek pedig az alapja az anyagi javak.


Teljesen természetesnek veszem, hogy még nem pénzéhes csajok is komoly párkapcsolatnál igencsak megnézik a férfi egzisztenciáját is, annak is csak örülni tudok, hogy vannak olyan nők is, akiknek meg ez számít a legjobban. Ha majd öreg f... leszek, akkor


Egy biztos minden normális, magát még lélekben fiatalnak értó férfi inkább vadkempingezne egy bomba csajjal, vagy élne vele szolid garzonban, minthogy egy 20-30 évvel öregebb nővel luxuskörülmények között.

2015. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen rosszul latod a kerdest. Hulyeseg osszevetni a noket es a ferfiakat, mert nem ugyanaz motivalja oket a parvalasztasban.


Az allatvilagban is megfigyelheto az, hogy a nostenyek a nagyobb, erosebb, dominansabb himeket valasztjak, veluk parosodnak. Ez azert van mert sokkal nagyobb valoszinuseggel lesz egeszseges utodjuk igy, es sokkal nagyobb valoszinuseggel tud szaporodni a faj. Ez a termeszet rendje, ugy is mondhatjuk hogy fo szabalya.


Az embereknel ez az oszton ugyanugy megvan, persze rarakodik a civilizacios maz, de osztonosen ugyanolyan emlosallatok vagyunk mindannyian.

Tizezer eve a nok azokhoz a ferfiakhoz vonzodtak, akik eleg erosek voltak hogy megvedjek oket az ellensegtol, a vadallatoktol, akik jo vadaszok voltak es ezzel tudtak biztositani az utodok felneveleset.


Manapsag a jomod, a gazdagsag, a befolyas a sikeresseg jele, nyilvan tudat alatt es tudatosan is a nok a sikeresebb ferfiakhoz vonzodnak.


A ferfiaknal viszont teljesen masok az osztonok: a ferfiak fiatal, egeszseges noket keresnek maguk melle, sot lehetoleg minel tobbet, hiszen igy biztosithatjak a maguk reszerol a megfelelo szamu es minosegu utodot.


Amikor egy idosebb gazdag ferfi melle odakerul egy fiatalbb szep no, akkor ez a ket oszton talalkozik. Ezen haborogni, vagy egyenesen felhaborodni egyszeruen felesleges, amit latunk az a termeszet rendje.


Elitelni oket meg szerintem szimplan irigyseg. En sok boldogsagot kivanok Vajnaeknak, semmi bajom nincs a kapcsolatukkal. Meg akkor sem ha Timit csakis a penz motivalna, amit meg en szemely szerint nem tudok, mert nem ismerem, szimplan ilyet kijelenteni meg egyszeruen eloitelet, ami az irigysegbol fakad.


A ferfiaknak latni kell hogy a dominansabb, sikeresebb ferfiak MINDIG jobbak lesznek a noknel mint az alarendeltebb, kevesbe sikeresek, es a noknek latni kell hogy a fiatal, szep, vonzo nok mindig sikeresebbek lesznek a ferfiaknal mint a csunyabb, oregebb nok.


Ez igy van jol.

2015. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha nem teljesen hülye, megalapozza meleltte a jövőjét, csinál valami válallkozást, addig meg az öreg pumpálja (pénzzel is), megvan mindene, luxus utak, luxus holmik, nem kell a következő havi rezsi miatt aggódni vagy hogy üresen egye-e a zsemlét vagy futja még 2 szelet párizsira is.

Lássuk be, egyszer élünk, lehet mutogatni, irigykedni, leszólni őket, nekik van ehhez gyomruk. És mellékesen nem is hülyék, jó esetben egész hamar elpatkol mellőlük az öreg és ott maradnak dúsgazdagon.

2015. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!