Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Megéri modellkedni?

Megéri modellkedni?

Figyelt kérdés
Őszintén, és sok választ, ha kérhetem!:))

2014. ápr. 28. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A legtöbb fiatal azzal áll modellnek, hogy neki majd sok pénze lesz ebből, vagy épp híres lesz. Na most ez Magyarországon nem igazán lehetséges. Akinek sikerült annak is csak azért mert jól nyal és ismeretségei vannak a szakmában. Anélkül nem megy.

A munka nehéz, elveszi minden szabadidődet, fárasztó, ha még suliba is jársz akkor kb lehetetlen is. Túl sokat kell utazni és túl sokba kerül minden. Megélni nem lehet modellkedésből, kell hogy rendes munkád is legyen mellette.

2014. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye hogy valaki sikeres modell legyen, de Magyarországon rengeteg gyönyörű lány van. Nagyon idegőrlő tud lenni a folyamatos nyomás, és hogy versengeni kell a munkákért, egymáson áttaposva. És a külföldi munkájukból befolyó összegből levonják az utazási költségeket (repjegy, megy hasonlók), a szállást és minden egyebet, de ezen felül először az ügynökség vonja le a maga 50%-át. De 3 hónap alatt nem ritka h ezek mellett 1 millió körüli összeget kapnak kézhez, ha sok munkájuk volt. Megélni valóban nem lehet modellkedésből (kivéve ha szupermodell valaki), de rengeteg helyre eljuthatnak ahová amúgy valószínűleg sose juthatnának el.
2014. ápr. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Aurora117 ***** válasza:
68%
megéri modellkedni ,hidd el nekem ;)
2014. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem megérné, az a kérdés, hogy te félig telinek, vagy félig üresnek látod azt a bizonyos poharat! A világban utazni, haute couture-t viselni, híres divatcégekkel, fotográfusokkal dolgozni...Én kb. így látnám a dolgot.
2014. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha különleges a külsőd akkor lehet, de keveseknek van olyan külsejük, h sikerüljön.
2014. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEM. én voltam modell és nem véletlenül hagytam abba. ha nincs nagyon különleges karaktered nem viszed semmire, nem elég "csak szépnek lenni". hetente mérték a derekamat, csípőmet. nem ehettem semmit kb. mozgásórákra kellett járnom. stresszes és szörnyű volt 17L
2014. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rohadtul megéri,azok akik azt írják hogy NEM még életükben nem láttak modell-t( 16 évig csináltam)
2014. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os ,ilyen baromságot...
2014. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!