Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívűl van még valaki...

Rajtam kívűl van még valaki aki urálja az ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Amikor valaki hivalkodik azzal amilye van. Drága kocsi,nagy ház stb...
2015. szept. 27. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki utálja az ilyeneket...
2015. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem tudom, en nem uralok senkit, viszont a szep kocsikat szerelem
2015. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En nem utalom oket,bar ha atesnek a lo tuloldalara az nem feltetlen pozitiv. Ha valakinek tobbje vant mint nekem attol probalok tanulni,erdeklodok mert valamit bizonyara jobban csinal.
2015. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem utálom őket, én is nagy kertes házban lakom az egyik legjobb környéken, felőlem aztán másnak is lehet ugyanilyen, vagy akár 3x ekkora, nekem attól nem lesz rosszabb. Drága kocsim nincs, de nem irigylem senkitől, nem is tudnék vele mit kezdeni, mivel még vezetni sem tudok:D.
2015. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En nem szeretem az ilyen embereket, mert engem nem az erdekel kinek mije van. Nem az anyagi javak hataroznak meg egy embert.

Szerintem aki azzal dicsekszik, hogy milyen nagy háza, milyen klassz kocsija van, etc. ... azok az emberek szinte térdre esve küzdenek a társadalmi elismerésert, es folyton folyvast ismetelik, hogy milyen sikeresek voltak az eletben. A sikert ök a nagy házzal, a szép autoval definalják. Nem utolso sorban ez szegenysegi bizonyitvany.

2015. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg tudsz utálni valakit csak amiatt, mert dicsekszik? Mert te tökéletes vagy, nincsen semmi jellemhibád? És mindegy, hogy milyen ember a másik, ha meg meri említeni, hogy mikyen büszke az új házára/autójára, akkor te máris utálatot érzel? Nézz már kicsit magadba, nem kevered te az utálatot az irigységgel, a tehetetlenséggel, hogy neked olyasmid soha nem lesz..?
2015. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6-oska


Az egeszen más, ha valakit <30 eve nem láttál és megkerdezed töle, 'nah pajti, hogy s mint'. Akkor az illetö elkezdi sorolni, hogy ez meg az, mittodomén, van negy gyereke, szép nagy háza, Buttler, Yacht esatöbbi.

Akkor az ember biztosan elismeressel fog ra tekinteni, es az a valaki meg is fogja kapni az elismerest.

Aztan vannak azok a dicsekvök, akik folyton folyvast azzal dicsekednek amilyük, van s ezaltal felsöbbrendünek, különbnek erzik magukat.

Mar 2X-ra nem ugy dicsekszik, hogy jajj de gyönyörü kacsalabon forgo palotaban el, hanem pl. eként: három oraig nyirtam a füvet, mert akkora nagy a telek, ... ma szabadsagot kellet kivennem mert tavaszi nagy takaritast tervezek, de jo neked, te egy ora alatt kesz vagy a kis egerlyukad kitakaritasaval, ...

Röviden, sirva dicsekednek!

2015. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nem utálom, csak idiótának nézem őket. Akik tényleg dicsekszenek. Ugyanakkor mi sem vagyunk szegények hál Istennek, de vannak, akik már eleve ezért utálnak, ha soha semmi rosszat nem teszel, és állandóan le akarnak húzni "Ti úgyis gazdagok vagytok" szöveggel, amit a szemedbe mondanak. Szóval, ha valaki használja a cuccait (nyilván azért van jó telefonja, hogy ott legyen nála, nem azért, hogy eldugja otthon vagy azért van kocsija, hogy kimenjen vele az utcára), de nem dicsekszik velük, az teljesen rendben van. De ha valaki valóban dicsekszik velük, az nagyon gáz.
2015. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6-os!

Semmi irigység nincs bennem,de ne vágjon fel vele ! Mi értelme ennek ? Nyilván ha elmeséli és megmutatja mit és hogyan ért el az más helyzet. De amikor a csávó a barátnőjét azért rakja ki közvetlen a színház főbejáratnál,hogy sokan lássák,hogy neki milyen autója van.. akkor igenis elfig az utálat az ilyen majmok miatt.

2015. szept. 27. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom azzal, ha valaki büszke arra, amije van. Bevallom én is boldogan szoktam mutogatni (persze nem fűnek-fának), ha szerzek egy olyan dolgot, ami nagyon tetszik nekem.

Mondjuk akinek semmi más érték nincs az életben, azokat nem szeretem.

2015. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!