Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívűl van még valaki...

Rajtam kívűl van még valaki aki urálja az ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Amikor valaki hivalkodik azzal amilye van. Drága kocsi,nagy ház stb...
2015. szept. 27. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"De amikor a csávó a barátnőjét azért rakja ki közvetlen a színház főbejáratnál,hogy sokan lássák,hogy neki milyen autója van.. akkor igenis elfig az utálat az ilyen majmok miatt."


Biztos azért rakja ki, hogy te lásd az autóját és nem azért, mert a csaj kiöltözött, magassarkút vett, ne kelljen már kisruhában, kényelmetlen cipőben a parkolóból, vagy akárhonnan egy csomót gyalogolnia -.- Megkeseredett vagy, de nagyon. A te fejedben mindenki csak azért vesz jó autót, hogy téged irritájon vele, nem azért, mert az tetszik neki. Szomorú kis életed lesz, ha másokra való acsargással fogod tölteni.

2015. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11


Értem,szóval ebből a kettő sorból amit belinkeltél,te rögtön pszihológiai elemzést vontál le! Gratulálok. Mondtam én neked olyat,hogy EBBŐL jött le nekem ez ? Nézz magadba,hogy minden tényt,és információt feltártál e az írásomból,aztán utána általánosíts!

2015. szept. 27. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!