Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szereti valaki az embereket...

Szereti valaki az embereket rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Egy csomóan vannak, akik utálják az összes többi embert, hogy fúúúj micsoda bunkó népség, meg stb, meg hát a legtöbben a családjukon meg barátaikon kívül egyszerűen csak mindenkit magasról letojnak, de... Van még rajtam kívül aki a többi ember iránt pozitív dolgokat érez??? Én nem mondom, hogy úgy szeretem őket, mind mondjuk a legjobb barátnőmet, de azért szeretek kedves lenni, meg segíteni bárkinek, és olyan jó látni, hogy örülnek ezeknek...
2011. jún. 24. 18:31
1 2
 1/16 yuda ***** válasza:
100%
Ez a dolog eléggé árnyalt, de valamiért azt gondolom, nagyon fiatal vagy még- eltaláltam,:)
2011. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Magam is közvetlen és kedves vagyok másokhoz. Az emberekhez rendkívül sok türelemre és empátiára van szükség, de ugyanakkor sokkal könnyebb ilyen módon elérni bármit, mint erővel, lélek nélkül.
2011. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én szeretem :)


Rám is mindig furcsán néznek, mert a többség valóban úgy gondolkodik, hogy az emberiség valami mocskos faj, mindenki bunkó és az idegeneket le lehet tojni magasról...


Na, én meg pont ellenkezőleg gondolom. Nem vagyok vak, nyilván tudom, hogy vannak hülyék és bunkók, de azért alapvetően érdekesnek találom az embereket és szeretem őket, mert fantasztikus és csodálatraméltó dolgokra képesek.

A munkahelyem előtt mindennap látom, ahogy egy gyönyörű lány kézen fogva vezet egy vak embert. És nyoma sincs annak ,hogy szégyellné, vidáman cseveg vele és rengeteget nevetnek.

Vagy elég azt látni, ahogy egy édesanya megcsókolja a gyereke homlokát vagy két fiatal andalog mellettem, vagy ahogy a nyugdíjas házaspár kézen fogva sétál az utcán.


Ezek az emberek rossz tulajdonságaik mellett tele vannak jósággal, lelki szépséggel és mindegy egyébbel... akkor is, ha csak egyszer látom őket életemben. Attól még fantasztikusak maradnak, ha az ember keresni kezdi bennük a jót.

2011. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer úgy is megfogod érteni,

hogy az ember mennyire isteni"

Ezt üzenem mindenkinek, aki szerint az ember gázos faj.

2011. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nehéz kérdés, talán kicsit mindenkiben látom azt az érzékeny lelket, és lehet, hogy valaki amiatt lett bunkó, mert őt is bántották. Akárhogy is, ha nem viselkedik taszítóan, akkor nem látom benne a rosszat.
2011. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is árnyalt dolog ez, nem két irányba tud billenni a mérleg. Nem szeretek túlzottan senkit sem, de mindenkivel kedves vagyok, ha ő is az. Külön-külön nem nagyon nyűgöznek le az emberek, pláne ha csak az után meglátok valakit(ebbe nem számítanak bele a jó csajok, az más téma:P) de hogy mégis hová jutott maga az emberi faj, hogy hd monitorról olvashatok akár külföldieket is stb, az f.sza....
2011. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

(21 éves vagyok, nem tudom, ez nagyon fiatalnak számít-e nálad)


Köszi az eddigieket!!! :)

Igen, én is nagyon érdekesnek találom őket :) Mármint az embereket.

2011. jún. 24. 18:53
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is érdekesnek találom az embereket de inkább "tanulmányozás szempontjából". Személyesen nem érdekelnek annyira. Nem fogok elhajtani a sebesült ember mellett, nem akarom kiirtani a világot, vagy nem küldöm el a p*csába ha valaki útbaigazítást kért (bár már ilyen egyszerű esetben is találkoztam perverz emberrel) de nem vehetem a vállamra az egész világ gondját, nem fogolalkozhatok mindenkivel, mert akkor saját magamra meg a szeretteimre nem jutna erőm és energiám. Meg nem is érzek rá késztetést. Szóval biztos sokan szeretik az embereket mint te, de ha szereted őket akikor fogadd is el hogy valaki másmilyen.
2011. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

18:53


tehát még keveset tudsz róluk :)

mennyire voltál és vagy társasági ember? azokat is érdekesnek talaálod akik utálják az embereket?

2011. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, azok is érdekesek, akik utálják az embereket :D Mennyire vagyok társasági ember? Hát nem tudom, olyan átlagosan... Amúgy nem az van, hogy nem vagyok tisztában azzal, hogy milyen ganaj emberek is vannak a földön, nem valami kis naiv "jányka" vagyok, aki az álomvilágában él, és azt hiszi, hogy minden ember jó... Nem lehet elhinni, hogy valaki Tényleg szereti az embereket? :D
2011. jún. 24. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!