Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen tett? Jogosan vam...

Ez milyen tett? Jogosan vam büntudatom?

Figyelt kérdés

Egy sraccal chateltem sokat de nemreg megszakadt a kapcsolat. Féltem egy ujabb csalodastol es 2 honappal azutan hogy legutoljara beszeltunk elkezdtem kicsit kutakodni utana. Amiket talaltam a neten azokbol leszurtem hogy igazat mondott es most egy kicsit buntudatom van... Jogosan van buntudatom?? Marmint hogy o igazat mondott en meg nem hittem es lenyomoztam...

Mondjuk mar nem beszelunk de kicsit hianyzik...:(



2015. szept. 29. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért van bűntudatod? A kételkedés nem bűn, főleg ha egy vadidegennel chatelsz látatlanba :)
2015. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod. Neten, ismeretlennek úgysem hiszünk mindent el.
2015. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek rossz dolog a nyomozas valaki utan?

Mit tudnek ez ellen tenni??

2015. szept. 29. 19:02
 4/7 anonim válasza:
nm feltétlenül. ha mindenáron rá akarsz az emberre fogni valamit és már üldözési mániád van e miatt . na az para . de ha csak tudni akarod az igazat az nm bűn mert mindenki megérdemli h igazat mondjanak neki !
2015. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... De meg azt is megtudtam ebben a nagy nyomozgatasban hogy figyelget... Egy masik oldalon is fent van es ott meg tudtam nezni...

Ha figyelget akkor miert nem ir??

2015. szept. 29. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább örülj neki, hogy nem ír, ha figyelget. Lehet, nem teljesen százas.
2015. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Marmint ugy figyelget hogy ha felmegy az oldalra lecsekkolja az irasaim meg hasonlok...
2015. szept. 30. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!