Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok érdekes a...

Miért nem vagyok érdekes a lányok számára?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején. Én januárban leszek 15. Elvileg 9.-esnek kéne lennem, de csak 7.-es vagyok (nem buktam, egyel több évem volt az oviba, és visszafelvételiztem 7.-be. Nem vagyok az a nagy menő focista. Kis növésű vagyok. Nem tudom mi miatt, de egyetlen egy lányt sem érdeklek, pedig a Fazekasba tanulok, elegánsan, ápoltan szoktam megjelenni, csak picit más vagyok, mint a többiek (nem tudom, hogy jó vagy rossz értelembe, de szerintem is-is). Picit zavar (lehet, hogy csak féltékeny vagyok), hogy van egy focista srác akin egyáltalán nem néznek keresztül, pedig ő fiatalabb nálam. Most k benyit sikerült összegyűjtenem…

Előre is köszönöm a normális válaszokat



2015. szept. 30. 19:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Adatok:

15 vagy, 7.es, kisnővésü vagy és nem focizól.

"Most k benyit sikerült összegyűjtenem… "

GG.

2015. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! Lány vagyok, de nem a te korosztályod. Ami miatt számomra nem lennél érdekes (persze az írásod alapján, amúgy nem ismerlek), hogy semmi érdekeset nem is mondtál. Azzal azonosítod magad, hogy alacsony vagy, meg hogy nem vagy focista, és hogy ápolt vagy. Ezek nem tulajdonságok. Azzal ne azonosítsunk valakit, hogy mit nem tud, a kis növés az 1 tulajdonság, amit egyebekkel még lehet kompenzálni, az meg hogy ápolt vagy... hát az nem erény, hanem alapvető. olyan, mintha én azzal dicsekednék, hogy nem rágom a körmöm.


Tudod, mik a tulajdonságok? Az, hogy makettezel, szeretsz olvasni, pilóta akarsz lenni, érdekel a filmtörténet, kedvenc tantárgyad a biológia stb. Na, ezek tulajdonságok, amiket leírtál, azok nem is igazán keltik fel senki figyelmét. Lehet, a valóságban sem domborítod ki ezeket. Tudják egyáltalán a lányok, hogy miket szeretsz?

2015. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szeretek úszni, gépen játszani, focizni, és néha szoktam biciklizni is. Mi szeretnék lenni? Most jelenleg az orvostudományt választanám, ha most kéne választanom.
2015. nov. 6. 20:00
 14/16 anonim ***** válasza:
El ne hidd amit előtted ír csajszi, hogy normális dolgok érdekelnek vagy van jó hobbid vagy ilyesmi, alapjában értelmes vagy akkor már jó lehetsz náluk. Igazából nagyon kevés csajnak számítanak ezek, ami fontos nekik, hogy külsőre tetszen neki, jó legyen vele együttlét szex-szerelem, ahhoz pedig nyerő külső és stílus kell ami számít.
2015. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 12-es. Szeretem, amikor egy fiú kioktat a saját ízlésemről. Én nem mondom, hogy minden nőnek az tetszik, ami nekem, de soha nem is ígértem, hogy a teljes világ nevében tudok bármire válaszolni. Ha így álltok hozzá, nem is fogjátok megtalálni az olyan csajokat, akiket az vonz, ami engem. És igen, valamilyen számít a külső. és? A kérdező sem azon sopánkodik, hogy a lerágott körmű, zsíros, csimbókos hajú, hájas, pattanásos nők miért nem foglalkoznak vele.
2015. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És én nem mondtam, hogy "akkor már leszel náluk". Nem ígértem senkinek, hogy ha szereti az orvostudományt, akkor Vegas összes szexi nője akar majd hozzámenni. De az nem tulajdonság, hogy nem értek a focihoz. Az érdekel, mit szeretsz, nem az, hogy mit nem.
2015. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!