Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen pofátlanok az...

Miért ilyen pofátlanok az emberek? Miért kíváncsiak olyanra amihez semmi közük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl arra, hogy mennyi a fizetésed, szexeltél már a barátoddal, milyen vele stb. Ezt szinte mindenki megkérdezte tőlem aki szembe jött velem az utcán, még a 70 éves öregasszonyok is. Hát a pofám leszakad. Nem undorítóak? Meg ott voltam a mamámnál és ott volt a sógornője, van vagy 75 éves és benézett a pólómba, hogy megnézze milyen a melltartóm!!! Hogy lehetnek ennyire undorítóak az emberek?

2015. okt. 1. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát nem tudom, te hol élsz. Tőlem ilyeneket nem kérdezgetnek.
2015. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Hát...a magyarok ilyenek. Tőlem pasik szoktak kérdezgetni, ismerősök, haverok, aztán ők vannak megsértve ha nem kötöm az orrukra a magánügyeim. Tényleg idióták, ne válaszolj ilyesmikre, semmi közük hozzá!
2015. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

""Hát...a magyarok ilyenek.""


NE álltalánosits!

Van akiknek ilyen a természete.Össze vissza hablatyonak,meg pofátlanul kiváncsiak és nem ég le a bör a képükröl...

2015. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez számomra is új, itt ahol én élek nem ilyenek, és a rokonok sem, és azok barátai sem.

De ha ilyen kérdéssel találkoznék, szerintem frappánsan kikerülném a kérdést. :) Humorral, intelligensen kell ezeket a helyzeteket kezelni, hogy pozitív maradhass mások szemében, és a te lelked se szennyeződjön be.

Teljesen felesleges felhúzni magad ezen, örülj neki hogy nem ilyen vagy. Inkább "neveld" őket a másfajta szemléleteddel.:))

2015. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet lepontozni, de ezekre mindig az nem válaszol aki szégyell valamit.
2015. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Való Világ utóhatása valamint azok a tévéműsorok amik másról sem szólnak,csak az ember magánéletéről. Csak azzal foglalkoznak amihez semmi közük! A fővárosból költöztünk vidékre és amióta vidéken élünk azóta a kérdésednek megfelelő helyzetet tapasztalom.Amikor valaki munkát végez nálunk a szomszédom megkérdi a munkavégzőt:mennyi pénzt kap a munkájáért.Már a posta elkezdi a furkálást a levélolvasásával,hogy legyen valami történés az "unalmas" lakóhelyen. A másik szomszédom beszólt,hogy nyissam nagyobbra az árammérő óra szekrény ajtaját,hogy ő lássam milyen mérőóra van benne.Ledöbbent az álla amikor azt mondtam semmi köze hozzá. Gondolom te is vidékről beszélsz,mert ehhez hasonló a városi életben nem igazán fordul elő.

Azon én nem akadnék ki mert egy "75 éves nő" benézett a pólómba.Simán megmutatnám neki a bugyimmal együtt.Lehet,nem is a melltartód érdekelte,hanem a fiatalság bőre?

2015. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Xyrot ***** válasza:

Velem is gyakran viselkednek így az emberek..olyan mintha kérdőre vonnának..holott semmi közük nincs.

Én a legtöbb ilyen kérdést rosszindulatú kíváncsiságnak nevezem..kezelni, úgy kell, hogy egyszerűen közölöd, hogy az bizony magánügy :) Most nehogy már el kelljen meséld az estéd..

2015. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet lepontozni, de ezekre mindig az nem válaszol aki"-nek van tartása és normál értékrendje.

Kicsit kijavítottalak kedves 5-ös :) De még egy két kérdés akkor csak neked: borotválod? Mekkora a jancsid? Voltál már együtt lóval? Még szűz vagy ugye? :)

2015. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!