Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak ezen?

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a hazug embereket,sajnos egyre több ilyennel találkozom.Most például egy kollégám és a főnököm viszi a prímet.A kollégám nem is gond,egyszerűen nem szólok hozzá, de a főnökkel muszáj néha beszélnem.Vagyis muszáj lenne,de egy hang nem jön ki a számon.Annyira utálom,és tudom hogy akármit mond,hazugságot sző bele és én ezzel nem tudok mit kezdeni.

Sajnos most ott tartunk, hogy teljesen rám szállt,mert nem szólok vissza semmiért.De nem azért mert nem tudok,hanem nincs mit mondanom ilyen jellemtelen embernek.Egyszerűen lezár az agyam és nem tudok megszólalni.

Mit tegyek?


2015. okt. 3. 05:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Mondj fel!

Vagy ha zabos rád, akkor hecceld addig, hogy rúgjon ki, mert akkor anyagilag jobban jársz, mint ha te mondanál fel.

Vagy nem tudod lebuktatni? Van vaj a fején?

2015. okt. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak a sok hazugság.Meg nem ad védőkesztyűt,munkaruhát,lopja haza magának.A tulajok nem járnak be,nem is érdekli őket mi van bent.

Nekem mindig dupla munkát csinál,pakolnom kell utána.

2015. okt. 4. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!