Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a boldog élet receptje?

Mi a boldog élet receptje?

Figyelt kérdés
Iskolában kaptunk egy feladatot, hogy írjuk meg a boldog élet receptjét és ehhez szeretnék segítséget kérni.

2015. okt. 3. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek irreális elvárásaid, apró dolgokban is tudsz örömet találni (pl. hogy a kertben kinyílt egy virág, megjöttek a fecskék délröl, stb), és - ez a legfontosabb - saját magaddal egyensúlyban vagy.
2015. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem boldog életem van, a receptje: 1 banán, 1 alma, 1 narancs, 1 paradicsom, 1 paprika, 6 cerbona szelet, 1 tábla csoki, 1 gerezd fokhagyma, 2 gyümölcsjoghurt, egy tál finom főtt étel ebédre, 1 óra edzés, 1 masztizás, 3 óra számítógépes stratégiai játék, 1 óra tanulás, este még 1 tál finom főtt étel, és ez minden nap megismételve, aztán hetente összefutni a legjobb baráttal, havonta összefutni a többi haverral, havonta eljárni valami szórakozásra színház/mozi/buli/opera stb., 3 csajjal barátság extrákkal kapcsolatot fenntartani és mindegyikkel havonta egy dugás, félévente elutazni külföldre luxusutazásra, mindeközben olyan egyetemet végezni ami érdekel, családtagokkal jó viszonyban lenni, ilyesmik...
2015. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

1, találsz egy hobbit amit imádsz

2, van egy jó munkahelyed, relatíve jó fizetéssel, amiből elélsz és még marad is

3, messziről elkerülöd a másik nemet, nem házasodsz.

2015. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy menj neki bárminek, hogy sikerülni fog, hogy te Isten gyermeke vagy, és meg tudod csinálni, mert pro vagy, valamint kemény, és semmi nem fog ki rajtad, és amit nem engedsz be a világodba, azt kizárod, arra nem is gondolsz, amit nem akarod, hogy legyen; és úgy gondolsz az életre, mint játékra, a sorsod amúgy már meg lett fönt tervezve, hogy ebben az életedben mit szeretnél megtanulni, mi kell a fejlődésedhez, már a szituációk is össze lettek rakva. Én ezt hallottam:D
2015. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amit a 4-es ír,az elég vigasztaló lenne,ha tényleg úgy lenne.=(
2015. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy nem olvasgatod mások boldog-élet-tuti-receptjét, hanem megírod a sajátod. És ha megmutatod, hozzáteszed, hogy "ez az én receptem".


Ja igen: ez az én receptem.

2015. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Az apró dolgok élvezetének képessége.

2. Semmin nem szabad sokat idegeskedni, agyalni. SEMMIN.

3. Emberi kapcsolatok. Barátság, család és szerelem.

4. Álmok, motivációk, amik nem irreálisak.

5. Önbizalom.

2015. okt. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!