Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a normális? És ők az átlag...

Ez a normális? És ők az átlag fiatalok?

Figyelt kérdés
Most kiírom ezt a kérdést..választ lehet nem kapok rá ,talán sosem,hogy miért játsszák már ennyire alul magukat,a mai fiatalok?Úgy értem,hogy 14éves lányokat furikáznak a 20+ fiúk, akik olyan buta libák,hogy nem is értem,hogy élnek még egyáltalán.Szexuális életet élnek gyerekkén,13-14évesen...és azokat mondják nyomoréknak,meg szerencsétlennek akik nem ugranak bele minden futókalandba,akik még tanulnak és szeretnék vinni valamire,vagy keresztények...tényleg mindenki igy gondolja,hogy ez normális? és ezeket kell támogatni ? :( nem beképzeltségből mondom,csak a helyzetem szeretém leirni, hogy oké nem vagyok egy szépség,meg nem nézek ki nem tudom milyen jól. Én egy átlagos lánynak tartom magam,se csunya,se szép...de fontosabbnak tartom ,hogy legyen egy őszinte ,rendes barátom, nem fekszek le fűvel fával...nem viháncolok a fiúkkal...szóval szimpla,barátságos vagyok. A saját testvérem lemond mindennek ,hogy nem fiúzok,többre tartja a kis ringyóit nálam. :( nagyon aggaszt ez az egész.. :(

2015. okt. 4. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem normális.

Maradj olyan, amilyen vagy.

2015. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

27 vagyok. Régen is voltak ilyen lányok, az egyik közülük például 14 évesen már gyereket is szült.. Szerinted mi lett belőlük felnőtt korukra?


Ne aggasszon semmi, éld csak a kis világodat és meglásd, hogy később te leszel az, aki utoljára nevet.

2015. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez régen is volt csak azt hiszik mostanában hogy ettől lesznek valakik. A kedvencem mikor egy csaj lefekszik egy éjszaka alatt 8 pasival és veri magát hogy fúúúú ő mekkora perverz bevállalós vadmacska és mi mindent ki mer próbálni, közben a 3 éves kapcsolatom alatt olyanokat műveltem amitől elpirulna :D

Igen, a fiatalság nagy részének (akinek nem inge...) a szexpartnerek száma jelöli a szociális státuszt. De őszintén nézz ezekre. Ezeknek akarsz megfelelni? Naugye.

2015. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, előbb utóbb ők is belátják, hogy ez szánalmas. Majd ha sose találják meg az igazit, mert mindenkinek csak "arra" kellenek és akkor csodálkoznak majd, hogy miért.
2015. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Már minden második "fiú" és "lány" ugyan olyan. Kultúra és erkölcs,sehol,nem viselkednek emberként,hivalkodnak és sok karakteresebb emberben gyűlöletet szítanak.

Legyen előtted,hogy ezek a patkányok erkölcsileg alattad vannak,rájuk taposol simán,ők a mai fiatalság elkorcsosult egyénjei.. Te csinálod jól.

Amíg te normális párkapcsolatot fogsz élni,ők a napi betevőért sz*pnak majd minden jöttment senkiházit és alázzák őket ahogy lehet. De az ilyenek nem is érdemelnek mást.

Mindenkitől elnézést kérek a nyers és primitív fogalmakért, de ez a generáció megérett a pusztulásra,sajnos én is beletartozom,mert csak 16 vagyok.

2015. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!