Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Mekkora átlagosan a melle egy 11 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Én 11 éves vagyok (lány) és eléggé nagy.

2015. aug. 27. 06:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ezen a linke [link] egy 16 éves lánynak a melle van és nekem ennél nagyobb.

Itt a link:

2015. aug. 27. 07:05
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Korán érő típus vagy. Ha szerencsés vagy szép nagyra fognak nőni később.
2015. aug. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs átlag !!
2015. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy normális?

Minden ember más, kinek nagy, kinek kicsi, kinek gyorsan nőtt meg, kinek lassan...

Felesleges ezen rugózni. Ez vagy Te, más meg másmilyen. Egyik sem jobb v. rosszabb, normálisabb v. abnormálisabb a másiknál. Most válsz felnőtté, nálad ilyen tempóban és ütemezésben történik. Más meg mondjuk hirtelen magas lesz.


Egyébként pedig nézd meg a felnőtt női rokonságot apai és anyai ágon is, biztos lesz köztük olyan, akinek nem kicsi melle van. Valszeg Te is azokat a géneket örökölted meg.

2015. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki...
2015. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hazudtak neked, nem is 11 éves vagy....
2015. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mekkora améreted?Mert én 12 vagyok és 80D ,ha a tied nagyobb meggyőztél ;) XD
2015. aug. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
szerintem is inkább egy 50 éves portásbácsi a kérdező éppen homlokon hokkantva magát :)
2015. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Hat ez abszolut emberfuggo,en 13 eves koromig olyan lapos voltam mint a deszka,most 16 leszek es 70/b kell.

Nem nyilvanitok velemenyt h ez jo-e vagy rossz,nekem ez jutott:D

2015. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Scav ***** válasza:
Mindenki máskor érik, más a tempó. valaki lassan sokáig, valaki hirtelen sokat, valaki hirtelen keveset, valaki lassan keveset. Nem lehet megmondani. Átlagban akkora lesz, mint anyukádnak, de persze neki megint más méret gyerekek után, valakinek megnő és úgy marad, valakinek az eredetire megy vissza, csak kicsit megereszkedik (ez se törvényszerű) és van olyan ismerősöm, akinek még kisebb lett, mint gyerek előtt. Meg lehet nem is anyukádra ütöttél, hanem apukádra, akkor meg az ő anyukájára hasonlít a mellméreted/mellformád. Szóval sokmindentől függ, nem kell rajta agyalni, jó lesz, szép lesz, majd megy magától!
2015. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!