Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag vagy átlag alatti kinézettel az a normális, hogy egy férfinak több 100, vagy ezer jó csajhoz kell odamenni, hogy egy összejöjjön, különben be kell érnie a csúnyákkal-idősekkel?

Figyelt kérdés
Akiket csak láttam mostanában csajoknál próbálkozni, azokat sorra utasítják el a jó csajok discoban, plázában, egyetemen, neten, stb, olyanokat akik pl normálisan öltözködnek, szoktak edzeni, nem remeg a hangjuk, fürdödnek, normálisnak tűnnek, stb. Egyedülálló szinte mindenki körülöttem pár nagy ritka, pl szép emberen kívül, meg pár olyan arcon kívül, akik igen csúnyákkal, vagy kevésbé szépekkel járnak. Olyan nincs, csak kb húszezerből egy ember, akinek átlag kinézettel jó csaj a barátnője? Vagy az átlag férfi kinézethez a bálna meg csúnya csajok meg házasodni akarók illenek, a szép lányok meg csak a magas, jóképű, nagydarab, vagy havonta a "kapcsolatért" sok pénzt fizető emberekhez vonzódnak? Ha valaki nem jól néz ki kiemelkedően, de jó csajt szeretne, az csak szponzorálással lehetséges, hogy pl kinéz a középkorú vagy idős ember magának egy csajt és elkezdi ajánlgatni, hogy vesz neki ruhát, cipőt, telefont, ékszert, stb?
2015. okt. 4. 11:39
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Vagy nagyon jó kinézet kell, vagy sokat kell fizetni, vagy a bányarémek között keresgélni pár igen ritka kivételtől eltekintve?
2015. okt. 4. 11:46
 2/27 anonim ***** válasza:
Átlagos kinézettel igen, átlag alattival nem is érdemes próbálkozni, mert még a csúnya lányoknak se kellesz.
2015. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
9%

Pontosan.

Nekem átlagos kinézettel sem jön össze semmi,hiába adok magamra,hiába csináltam vagy tettem bármit...

Szóval ez van a mai világban sajnos,felszínes nők mindenhol...

24/F

2015. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Hat nekik nem jott be az elet, ez ilyen.
2015. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Én velem annyi a "baj", hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál, és kb. az összes csaj undorodik tőlem emiatt... A személyit is sokszor elkérik az üzletekben, amikor pl sorsjegyet akarok venni.Huszonéves srác vagyok.

Kérdező, a kérdésedre a válasz, sajnos igen, bár én szerintem nekem még az idősebbeknél sincs túl sok esélyem.

2015. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De miért van az, hogy még a kimozdulósabb arcok között is, pl egy amatőr focicsapatban, vagy egy discoban, vagy egy konditeremben, vagy egyetemen is kb 20-ból 19 embernek nincs is csaja, nem, tehát nem csak a videojátékos meg sakk klubos embereknek "nem jött be az élet", hanem olyan is előfordul hogy pl az osztályban, vagy csoportban legmenőbb embernek sincs barátnője. Akkor ki az akitől lehet tanulni? Vagy csak egyszerűen Magyarországon nincs igény pasira, amíg nem akarnak a csajok gyereket, kivéve pár extrém esetben 200-ból 1 modellszerűen néz ki vagy ha híres, egy bohóc a személyisége olyan szórakoztató, vagy ilyesmi és kész?
2015. okt. 4. 12:43
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Max olyan volt, hogy egy lány lelkileg ki akart használni, magyarul lelki szemetesládája lettem volna, de semmi többre nem lett volna esélyem...
2015. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
Eleinte ráfogták arra, hogy kocka vagy, lúzer vagy stb. és azért nincs. Most már senki sem kell nekik, csinálhatsz bármit. Aztán meg otthon sajnáltatják magukat a net előtt és áhítoznak a szőke hercegről, aki sosem fog eljönni. Aztán, amikor 40 évesen felébrednek a kis álomvilágukból, akkor jönnek rá, hogy már lekéstek mindenről és egy kupac sz*rt se ér az életük.
2015. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Mi közöd Tőle ***** válasza:
68%

Kérdező én sakk klubos voltam. Mégis a nők túlnyomó többsége imád a társaságomban lenni. :D Szerintem két kezem nem elég, hogy megszámoljam hány csajjal szexeltem már.


Az amatőr focista srácoknak azért nincs bnőjük, mert melegek. Ők eldobálják a szappant egymásnak az öltözőben. Ti, akik meg nem vagytok focisták és átlagos a kinézetetek, azért nincs nőtök, mert rosszul kommunikáltok a csajokkal és nincs önbizalmatok. A képlet ennyire egyszerű. Ahhoz, hogy csinos barátnőd legyen nem kell pénz. Legalábbis nem kell sok. Amíg jártok egymással elég egy havi 5000.- forint. Beülni valahova megenni/inni valamit. Állatkertbe/moziba/színházba/discoba belépőre. Filmet nézni otthon, vagy csak mászkálni, őrültködni a városban, ahhoz nem kell pénz.

2015. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem tudom. Az én társaságomban (huszonévesek vagyunk) senki sem kifejezetten jó pasi, de mindnek van, ha nem is fullos, de csinos barátnője, illetve akinek nincs, az is rendszeresen szexel néhány elég jó csajjal. Én nézek ki köztük a legjobban (mindenki szerint), nekem viszont mégsincs soha senkim.
2015. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!