Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk mer csinaljatok azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mer csinaljatok azt hogyha van egy atlag kinezetu tok rendes johumoru normalis baratnotok akivel jol megvagytok ott tudjatok hagyni ha talaltok egy szebbet?

Figyelt kérdés
Akinel eselyt lattok azzal jottok ossze? Ha a szebbnel lattok eselyt akkor inkabb azzal es tok mind1 a belso tulajdonsag?
2015. szept. 26. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így megy
2015. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám ezt megcsinálni, azért jönnék össze valakivel, mert megszerettem, nem azért, mer nála van csak esély... Nálam egyébként sokkal fontosabb a belső tulajdonság.

Csakhogy nekem még nem volt kapcsolatom:( mert az ilyenek hamarabb elkelnek...

2015. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak az idióták csinálják így. Azok, akiket te is úgy szeretsz gondolom :D
2015. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
látszik hogy te is még csak nyomorék srácokkal találkoztál
2015. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A legtobb ilyen..
2015. szept. 26. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor azokkal kapásból ne is foglalkozz, ennyi:D
2015. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem célom, hogy összejöjjek a legszebb lánnyal, csak legyen értelmes. Persze csúnya se legyen, de jó az átlagos is. A lényeg az, hogy ha én összejövök egy lánnyal, akkor azért teszem, mert külsőre és belsőre is megfelel. És mivel nincs testvérem és barátnőm sem, tudom, milyen, amikor nincs sok ember, akinek meg lehet nyílni. Szóval, ha rajtam múlik, nem szakítanék azzal, akivel már összejöttem. :D
2015. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!