Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha fegyvert fognának a szociál...

Ha fegyvert fognának a szociális fóbiáshoz és kényszerítenék, hogy ne legyen az, akkor meggyógyulna? Vagy hogy lehet ebből kigyógyulni?

Figyelt kérdés

Nap mint nap, ezekre a b..f..zkodások elveszik az ember energiáját, és nehéz úgy nem gondolni rájuk, ha nincs senki aki megerősítene az ellenkezőjéről


Már kezdi az ember elhinni, hogy nem akar annyira kigyógyulni belőle, és elvan ebben az állapotban..de ugyanakkor, ott van a tény, hogy képtelen emberekkel kapcsolatot fenntartani sokáig, nehezen ismerkedik, titkolózik az igazi személyiségéről



2015. okt. 5. 12:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ezek a b..f..zkodások annyira elveszik az ember energiáját, *
2015. okt. 5. 12:24
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, valószínűleg csak erőteljesebb lesz a fóbiája.
2015. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2-nél a pont. De lehet, ideg összeroppanást is kapna, és elmegyógyos válna belőle a hatalmas neurózis miatt.
2015. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én inkább választanám a fejlövést. Egyébként meg nem lehetséges egészen véletlenül, hogy az ilyeneket (mint amilyen én is vagyok) nem kényszeríteni kellene esetleg, hanem segíteni nekik?
2015. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3. én pl csak magamból indulok ki


gondolj bele, valamilyen szinten önsajnáltatásból van ez a gondunk..ha utcán nevelkedtünk volna..mindenki leszart volna a kezdetektől fogva, lehet, hogy eszünkbe sem jutna


az élet szelektál, muszáj megerősödni

2015. okt. 5. 22:09
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Senki nem tagadja, hogy a szociális fóbia modern betegség, de az, ha valakit megzsarolsz kvára nem segít senkin. Ha egy tüdőgyulladásost megfenyegetsz, hogy elzárod a levegőtől, ha nem gyógyul meg, szerinted meg fog gyógyulni? Azért, mert az agyaddal vannak gondok, még nem jelenti azt, hogy az erős koncentrációval helyrejön....
2015. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, hogy meggyógyulna!!! A rákos beteg is rögtön meggyógyul, ha fegyvert fogsz rá!!!!! A fegyver mindenre csodaszer, nem tudtad???? Ó, te kis butus!!!
2015. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

azért tettem fel a kérdés, mert eddig az életemben, nagyon sokszor úgy tapasztaltam a fejlődést, hogy akkor is erőltetnem kellett mikor nem akartam, mikor nagyon nem


már unom feltenni ezeket a kérdéseket, és meg akarok "gyógyulni" ebből, de mintha nem lenne olyan út, hogy a társadalom, az emberi viselkedés is így maradjon ahogy van most, meg én is így maradjak


Ti tudjátok egyébként miről van szó? Mármint át is éltétek?

2015. okt. 6. 20:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Előbb vinném 4-5 fős társaságban kirándulni a hegyekbe, hogy lássa, a társak segíteni is tudnak....
2015. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

mondom, hogy te nem voltál még ilyen helyzetben, akkor nem írnál ilyet..


a szociális fóbia nem akkor jön elő a kirándulós társaiddal mész el valahova, hanem mikor olyan emberekkel vagy együtt akikkel egy kevés nézeteltérésed is van már egy ok arra, hogy nevessenek rajtad

2015. okt. 6. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!