Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyugtatót kellene szedjek?

Nyugtatót kellene szedjek?

Figyelt kérdés
Szombaton összevesztem a barátnőmmel és azóta idegbajos vagyok.Egész végig csak Ő jár a fejemben,nem válaszol az sms ekre,nem veszi fel a telefont,hogy valahogy bocsánatot tudjak kérni.Folyamatosan ezen pörgök.Nem tudok más dolgokra koncentrálni.Ha valaki hozzám szól akkor legszívesebben ott helyben leütném a fejét.Próbálom álcázni és jó pofizni,de sokszor kiborulok és azt akivel éppen beszélgetek elküldöm melegebb éghajlatra,hogy ne fárasszon más témákkal.Lefekszem este és hajnalig nem tudok elaludni,mert csak gondolkodom,hogy Ő hogyan reagálja le a helyzetet.Lehet eszébe sem jutok és éppen jól szórakozik mással,miközben én már szinte epét hányok,mert nem kapok semmilyen reakciót.Valami tanács?Nyugtató segítene?
2015. okt. 6. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Jaj koma,szerintem Te nem csak azóta vagy idegbajos,hanem amúgy is,ezért ott hagyott a Barátnőd.

Nem cikizésből írom,mert nekem volt ilyen esetem.

Mindenesetre ne szedj be semmit,és ne is igyál,mert azok csak ideig óráig nyugtatnak le,és nagyon rá lehet szokni.

Sajnos csak az idő segít,elmúlnak a problémák.Viszont ha nyugtatózni kezdesz,akkor mire az idő megoldana mindent,és mosolyogva gondolnál vissza erre az esetre,addigra marékszámra szednéd a tablettákat,és zombi leszel.

2015. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj futni inkább. És egy jó pszichológus sem ártana: az EXbarátnőd már nem kíváncsi rád, sem a bocsánatkérésedre és ő nem a tulajdonod, hogy ne élhetne, ne szórakozhatna mással, miután veled szakított, csak mert te "epét hánysz".
2015. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Könnyű ilyen nagy szavakkal dobálózni,bizonyos információk ismerete nélkül.Én elnéztem neki,hogy megcsalt mikor szépen elmondta,hogy mennyire sajnálja és visszakönyörögte magát,mondván hogy átértékelte a dolgot és megváltozott,de Ő nem kíváncsi rám egy apróság miatt.Annyira nem veszi a fáradtságot,hogy szakítson rám két percet,találkozzunk és a szemembe mondja,hogy vége.
2015. okt. 6. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi, más emberek vagytok, el kell ezt fogadni.

Fogadd meg az előzők tanácsait.

2015. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Ha Ő egy ilyen jellemtelen barátnő,akkor örülj neki,hogy nem vagytok már együtt.

Eleve el kellett volna zavarni a francba a megcsalás miatt,nem hogy visszafogadni.

Biztos szeretted,de hidd el,egy olyan partnerrel,aki megcsalja a párját,azzal nem szabad foglalkozni.

Keress rendes lányt/nőt,legyél boldog,ne pedig nyugtatóval tedd magad tönkre.

Ha meg egyszer talizol ezzel a volt csajjal,úgy vágjad orrba,hogy hulljon a porba! :DDD

2015. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!