Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Körülbelül fél éve lett vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül fél éve lett vége egy kapcsolatomnak. Az exem már nem érdekel, de egyszerűen nem tudok szerelmes lenni. Nem érzek úgy komolyabb érzelmeket lányok iránt. Ez miért van?

Figyelt kérdés

HETERO vagyok! Van egy lány, pl. : smárolunk meg tetszik meg minden de nem tudok szerelmes lenni. Az mindegy hogy milyen lány, de akkor sem tudok az lenni.

Normális válaszokat kérnék! Köszönöm!

16/F


2011. máj. 7. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne légy szerelmes hanem kavargass a csajokkal egy ideig elleszel, utána meg ha meglátsz egy lányt aki nagyon tetszik akkor érezni fogod hogy szerelmes vagy.
2011. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hova rohansz?
2011. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ilyen fiatalon több mint féléves kapcsolataim voltak. De ezt a dolgot, hogy nem tudok szerelembe esni nem értem. ( Mondjuk nem is nagyon szeretnék )
2011. máj. 8. 00:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd fogsz. Nem te fogod eldönteni, kibe leszel szerelmes.:)


Amúgy ne parázz, négy komoly kapcsolatomból csak egyben voltam szerelmes. És a szerelem nélküli (ugyanakkor intenzív, szeretetteljes) kapcsolatok sokkal működőképesebbek és jobbak voltak.

2011. máj. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!