Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magam alatt vagyok. Miért? 17/l

Magam alatt vagyok. Miért? 17/l

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben teljesen megváltoztam..Vidám, kedves, barátságos lány voltam, de nyár óta teljesen más lettem..

Nem pazarlom a szót sok mindenkire, vagy 2-3 emberhez szólok egy nap, ráadásul elég szűk szavú lettem és némelyek szerint büszke is.. nem tudok semmin sem nevetni, túl komolyan veszek mindent. Sok barátom van/volt, akik minden egyes nap azt hajtják h mi van velem, megváltoztam, már nem vagyok olyan "bolond" és vidám mint régen..Szóval nem tudom mi van velem..minden egyes nap sírok este.. úgy érzem senki sem törődik velem és senki sem szeret, a szüleim szerint nem vagyok normális és hülye vagyok... Vissza szeretném kapni a régi önmagam, azt az optimsta lányt aki mindenben csak a jót látja és mindenkiben a jót keresi..



2015. okt. 6. 18:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2015. okt. 6. 18:54
 2/12 anonim ***** válasza:
hormonok miatt is lehet, tini korszak.
2015. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy már lehet neked szex kéne. :D Srác
2015. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze, biztos az! -.-
2015. okt. 6. 19:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy fiú kéne neked. :)

De persze csak olyan, aki megbecsül és viszont szeret téged, a link pasiktól csak még depisebb leszel...

2015. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem ismerek olyan fiút aki valaha is megbecsült egy lányt :) :O
2015. okt. 6. 19:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nem vágysz szexre? lol
2015. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nyilatkozok a szerelmi életemről. sorry
2015. okt. 6. 19:08
 9/12 anonim ***** válasza:

5. vagyok.


Pedig vannak azért, még ha már nem is sokan. Egyébként én is olyan vagyok, bár én már az idősebb korosztályhoz tartozom sajnos...

2015. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem láttam még olyan fiút.. mind 1. Engem nem érdekelnek a fiúk. Még fiatal vagyok ehhez, majd később foglalkozom ezzel.. nekem férfi kell nem taknyok..
2015. okt. 6. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!