Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen magam alatt vagyok,...

Teljesen magam alatt vagyok, már nem turom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan érettségi előtt állok de fogalmam sincs mit tegyek. Szüleim egyetemre akarnak küldeni de nem fognak felvenni. Azt mondják szar iskolát választottam pedig ez inkább az ő döntésük volt, alsos korom óta eut sulykolták belém. Mindent az én hibámnak állitanak be. Sosem kertem semmit megis mindg vettek valamit és most azzal jönnek hogy mennyi mindent kaptam. Szerinten ez egyaltalan nem jogos. En sosem szoltam hogy mire van szuksegem, mert tudtam hogy ez lesz. Az egesz eletem egy csalódás. Akiben csak tudtam csalódtam, anyámékban, rokonokban, barátokban akikre eddig azt hittem számíthatok kiderült hogy nem. Fontosabb nekik a játékuk. Ugyan ez szerelemben de ezt tudom hogy az én hibám túl sokáig vártam az alkalmat. Nem találom az értelmét a további élethez. Ugy érzem véget kell vetnem ennek az egész szenvedésnek. Senkim sincs már akire számíthatok.
2015. jan. 20. 21:38
 1/8 Kiyoko22 ***** válasza:
Szia! Én nem mondom, hogy megértelek (hazudnék ha azt mondanám igen, hiszen velem ilyen csak a barát résznél történ). Engem molesztált egy számomra fontos személy és én is úgy gondoltam, hogy szánalmas vagyok és nem érek semmit. Dehogy az életem véget érjen?... talán az addigi életem. Belehúztam és tiszta lappal kezdtem. Ha nem is vesznek fel fősuliba vagy nem is akarsz menni, még számtalan lehetőséged van. AEzek szerint papíron már felnőtt vagy, tehát azért van beleszólásod a saját életedbe. Akkor hajrá ;) Kezdj előlről néhány dolgot, az sem hülyeség, hogy olyasmit kezdj el tanulni amit mindig is akartál. :) Sok sikert!
2015. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell egyetemre/fősulira menned ha nem akarsz:D Elvégzel valami szakmát, abból bőven megélsz...

Én 4.3as átlaggal rendelkezem és megmondtam otthon, hogy erős fiatal ember vagyok, nem fogok 30éves koromig fősulin szenvedni:D

Fiatalok vagyunk, dolgozzunk, utazzunk és ismerkedjünk:D szerezzünk ismereteket és élettapasztalatot. Keressük meg a párunkat,és éljük a saját életünket. Ne azt amit megszabtak:D 10 év múlva ez egy kis defektnek fog csak tűnni az életedben :)

2015. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet de jelenleg semmi erőm nincs. Es ertelmet sem találok az életemnek. Szakmát jó lenne kitanulni csak egy bajom van. " Mindehez" értek de csak egy kicsit. Semmiből nem vagyok kiemelkedő
2015. jan. 20. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
"Túr a disznó, túr az árok partján."
2015. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kiyoko22 ***** válasza:
Az nem lényeg, hogy kiemelkedő legyél. Én általánosban pl énekből a többiekhez képest piszok jó voltam. Be is iratkoztam zenesuliba ahol kiderült, hogy a képességeim messze nem kiemelkedőek. Nekem is megy pár dolog, de semmiben nem vagyok profi. Ez a világ 99%-ával van így. Én úgy döntöttem, hogy kipróbálok néhány dolgot és majd amelyik tetszik és megy is (nem feltétlenül PROFI módon,) akkor azt fogom csinálni.
2015. jan. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh 4 es köszönöm ezt a nagyszerű választ. Örülök hogy sikerült hibát találnod az irásomban. Jutalmul ment a piros kéz.
2015. jan. 21. 14:59
 7/8 Kiyoko22 ***** válasza:
Szívesen! Bármikor ;)
2015. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 es te ezzel mire reagáltál?
2015. jan. 21. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!