Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti várjátok már a telet?

Ti várjátok már a telet?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én a karácsonyt várom és a karácsonyi vásárt a főterén. magát a hangulatot, ahogy végig sétálunk ott a szerelmemmel.

de az átlag téli napokat nem várom (több órás buszos kesesek 1cm hó miatt stb)

2015. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Részemről még arra is keresem a választ, lesz-e idén tél. Az amerikai kontinensre például a mi szélességi körünkön átlag feletti hőmérsékletet ígértek az előrejelzések.


De amúgy nem. Semmi jó nincsen nekem abban, hogy az első leeső hónál mindenki 20 kiló sót hint ki a háza elé (kertvárosi környezetben lakok), folyni fog a mocsok-lé mindenütt, később meg már arra is lusták, hogy ellapátolják a havat, és tipegve tudok majd csak menni, hogy el ne zakózzak a jégen. A megfázásban sem látok semmi csábítót.

2015. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én csak azt vártam, hogy ne legyen már ilyen mocsok meleg.

De a sok nyomorék miatt akik folyton itt üvöltöznek, már kezdem várni.

Ha meg esne is jó sokáig és sokat a hó, akkor meg mindenféleképpen, de erre esélyt sem látok már :(

2015. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem. Utálom a hideget, az esőt, a latyakot, a sarat. Megint állandóan késni fognak a vonatok. Pár fa kidől majd, pár háztető beszakad. Megnő a balesetek száma. Pár idős ember meghal combnyaktörésben. Lemészárolnak egy csomó fenyőfát. A fűtés számla az egekben lesz. Októberben el fogják kezdeni nyomatni a karácsonyi hirdetéseket. A plázákban nem lehet majd megmaradni egész decemberben, annyian lesznek. Vehetjük a vizes külföldi, üvegházi gyümölcsöket és zöldségeket. Semmi napsütés. Fúj. Ugranék Márciusra.
2015. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem! Utálok hóban, jégen biciklizni, mert balesetveszélyes! Arról nem is szólva, hogy szétfagyok, mire odaérek, akárhány rétegbe is vagyok felöltözve! Márpedig nekem naponta biciklivel kell mennem dolgozni, mert a munkahelyem felé nem jár tömegközlekedés, autóm meg nincs. :(
2015. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#13: Te hol laksz, hogy "mocsok meleg" van ott?


#14: Már október van :) Egyenlőre még nem láttam mikulás reklámot.

2015. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, a tél a kedvenc évszakom :$ Egyrészt mert ilyenkor van a legtöbb ünnep és imádok karácsonykor ajándékokat kapni xd Másrészt mert olyan szép a friss hó, amikor beboritja az összes házat és az utakat c: És nincs is annál jobb dolog, mint amikor elmegyek a hóesésben sétálni valakivel, majd' lefagy a lábam meg mindenem, aztán bejövünk a jó meleg házba és beülök a meleg fürdővizbe :D Meg télen olyan jó hideg van esténként is, hogy a plüss plédemmel meg a szőrmés takarómmal kell aludnom és olyan jó bebújni az a sok puha takaró közé xd Tisztára úgy érzem magam olyankor, mint egy kis babakenguru az anyja erszényében :3
2015. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem várom. Nincs annál rosszabb, hogy délután 4-kor elkezd sötétedni, köd és ónos szitálás, kevés napsütés. A fáknak nincs lombkoronájuk. Sajnos a havazást sem szeretem, rendszeresen fáj a fejem attól, hogy esik a hó.

Olyan érzésem van, hogy be vagyok parancsolva a házba. Az október végétől elkezdődő karácsonyi hisztériától már öklendezem.

Én az őszt szeretem a legjobban (elsősorban a napsütést), ugyanis ilyenkor különleges hangulata van a világnak.

2015. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!