Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen lányról? Min változtassak, és hogy?

Figyelt kérdés
Általában kedves de ha feldühítik és valaki idegesíti akkor nagyon gonosz lessz.barátságos az emberekkel,nyitott mindenre,de nem szereti a kisgyerekeket.ha valakit utál azt sokszor piszkálja.ha valakivel jóban van azzal nagyon kedves,próbál neki mindenben segíteni.néha hisztis.hülyeségeket csinál ha unatkozik vagy olyanja van és emiatt az emberek hülyének nézik.szereti az állatokat,az animéket és a k-pop-ot.tele van energiával.ha olyan emberek közt van akik piszkálni szokták vagy csak nincsenek jóban akkor alig beszél de ha a barátaival vagy a családtagjaival van akkor be nem áll a szája.sokat olvas és néha novellákat,verkeket,dalokat ír.sorozatmániás és kicsit önbizalom hiányos. Ti mit gondoltok az ilyen lányokról? barátkoznátok ilyenekkel vagy messze elkerülitek őket?

2015. okt. 8. 20:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekem ez még így elfogadható.
2015. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Te olvastad az önéletrajzom??? O.o


Csak félre nézted egy helyen, mert én nem irok novellákat..:D


De most komolyan!!! Imádom az EXO-t! :D

Sorozatb*zi vagyok, egyszerre most épp 35-öt nézek, felváltva...

Önbizalmam nem igen van, de lassan azt hiszem lesz...

Mikor egy srác, akit nagyon utálok felidegesitett, pofán vágtam...

Utálom a kisgyerekeket, pedig anyukám óvónő. Egyszerűen nem tudok bennük jót látni...

Teljes energia bomba vagyok, ha, ahogy irtad, "olyanom van"...

De most komolyan! Hol olvastad az életem?? :DD

2015. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem olvastam sehol ilyen vagyok és nagyon örülök hogy van rajtam kívül még ilyen ember :3
2015. okt. 8. 20:41
 4/25 A kérdező kommentje:
priviben vagy itt megtudnád mondani a korod? úgy gondolom jól kijönnénk XD
2015. okt. 8. 20:44
 5/25 anonim ***** válasza:

2es vagyok.. :D

15/L

2015. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Minek ezen változtatni? A hisztin meg a piszkálódáson kivéve számomra minden pozitívum volt amit írtál :D

És ne legyél tökéletes mert az unalmas...

2015. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ami nem tetszik: "be nem áll a szája barátok között" "hisztis" "ha vakakit utál sokszor piszkálja"

Minek kell piszkálni másokat?


Többi ok. Bár az összképhez nyilván az is hozzátartozik, hogy hogy néz ki a csaj, mennyire sportos, értelmes vagy ápolt.

2015. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 steal válasza:
Szerintem ez még mind jo még az is jó ha neha hisztis egy lány mivel aranyosá teszi. Szerintem ne változtas semmit
2015. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Az a lány aki ettől aranyos, az e nélkül még aranyosabb.
2015. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Semmi gond! minden 15 éves hisztis, és van akinél eltart 10 évig is! Lazíts!
2015. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!