Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha 25 éves asperger...

Nagyon gáz ha 25 éves asperger szindrómás fiúként gyerek játokokkal játszom és kb 20-30 ezret költök havonta játékokra? Ezen felül animézem is! Egyik barátom szerint ez nagyon gáz.

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 20:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
elég súlyos amúgy.
2015. okt. 8. 20:47
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a gáz. Ha jól érzed magad akkor csináld.

Gyerek játék, a tv játék, meg xbox ilyesmi? :D

Vagy a kis 2-3 éveseknek való csörgők? (Akkor menj pszichológushoz)

Az animevel semmi baj, én is nézek animet, sőt mangát is olvasok. Fordítom is őket. :)

2015. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az animézés szerintem egyáltalán nem gáz, csak ebben a begyepesedett, fájdalmasan lemaradt szellemi szinten levő országban számít annak.

Ha te magad is gáznak érzed, akkor igyekezz átszokni más, nem gyerekjátékokra, és idővel elhagyni őket, de tényleg csak akkor, ha te magad is gáznak érzed. Ha a barátod igaz barát, meg fog érteni, és meg kéne értenie téged... szerintem.

2015. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ooké, azért van legóm is meg építő kockám meg kisautóm is mert fun xD
2015. okt. 8. 20:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
legózni nem szégyen Több száz millió ember játszott, és játszik a minecrafttal, ami tulajdonképp egy virtuális lego.
2015. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más a hobbija
2015. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ninvs veled semmi probléma. :D

Nekem is olyan dolgaim vannak, amit sokan furcsálnának, de anélkül meg nem élvezném az életet. :D

2015. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A legó nem szégyen rengeteg felnőtt ember gyűjti is őket.
2015. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod a gáz.
2015. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 30 éves vagyok, de néha olyan szívesen leülnék egyet legózni.

Soha ne hagyd, hogy mások mondják meg, hogy mit szeress! - A boldogság egy titka :)

Ha pedig a "barátod" ezt "gáz"-nak tartja, akkor talán nem érdemelte ki azt, hogy őszinte legyél vele, és elmond neki a titkaidat.

2015. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!