Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyerek is ennyire nyugtala...

Más gyerek is ennyire nyugtalanul alszik? Kisfiam másfél éves, rendkívül rossz alvó. Forog össze-vissza, keresztbe, átlósan, felül, átmászik rajtam, sírdogál, majd alszik tovább. Franciaágyban alszunk, mert a kiságyában nem marad meg.

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
az én fiam is egész éjszaka " mászik" ugyanúgy ahogy leírtad, csak ő a kiságyát járja be éjjel.Most ráadásul rátesz egy lapáttal hogy jön a foga is, úgyhogy 2-3 napja rémálom az éjszaka.
2010. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy éves a lányom és velünk alszik. Ő is forog, nyöszörög, álmodik. Megéli azt, ami nappal történt vele. Volt olyan is, hogy dokinál voltunk és aznap éjszaka felsírt. Biztos eszébe jutott, hogy mi is történt vele. Ez természetes. A gyerekek így alszanka.Anyukám mondta, hogy én is ilyen voltam. Majd, ha nagyobb lesz, akkor fog nyugton aludni. Mint mi. De most még egy jó ideig így lesz.
2010. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!