Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy nincs...

Mi lehet az oka, hogy nincs erőm semmihez?

Figyelt kérdés
Olyan enervált vagyok, nagyon nehezemre esik reggel felkelni. Meg még a legapróbb tevékenységek is nagyon lefárasztanak, úgy érzem nincs erőm semmihez, de ha mondjuk hétvége van, és egész nap nem csinálok semmit, akkor is fásult vagyok. Nincsenek barátaim, nincs csajom, a családtagjaimmal is olyan semleges a viszonyom, szóval úgy társaságom nem nagyon van, lehet hogy ez az oka ennek? Vagy valami más?

2015. okt. 8. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Keveset alszol, vitaminhiány, rossz hozzáállás.
2015. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendesen alszom általában nap 8-9 órát szoktam, és vitaminhiányom sincs, rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszem, meg egészségesen táplálkozom.
2015. okt. 8. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Sportolsz?
2015. okt. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy. Jön a tél, úgyhogy ha nem állandó, akkor gondolom a fényhiány miatt.
2015. okt. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hetente 1-2x szoktam sportolni.

Nem hiszem, hogy fényhiánnyal lenne baj, mert nyáron is ugyanez a helyzet.

2015. okt. 9. 07:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy ez előzőek mondták:

Sport, vitamin, napfény. Ha ez mind megvan és mégis állandóan ilyen vagy akkor mentális dolog.

Vannak-e céljaid, vannak-e sikereid, érzed-e hogy van olyan, amiért érdemes felébredni reggel? Tudod-e bármitől jól érezni magadat?

2015. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ingerszegény környezet, attól fásulsz így be. Az egyhangúság legalább olyan egészségtelen, mint a túlzott stressz, kicsinálja az embert idegileg, ráadásul mivel ennek nincsenek látható jelei, meg érzelmi kitörések, mindenki azt hiszi, hogy egyszerűen csak lusta vagy, és még hátráltatnak is a cseszegetéssel. Mindenképp érdemes lenne belekezdened valami olyan életvitelbe, amiben sok az újdonság, de nem frusztrál hosszútávon. Értem ezt arra, hogy kipróbalhatnál olyan dolgokat, amik elől eddig elzárkóztál, és ha találsz valami olyat, ami kellemes csalódást okoz, megmaradhatnál annál. Ha minden lehetőségre nyitott vagy, hiába lesz eleinte megerőltető és kellemetlen, egy idő után elkezd visszatérni beléd az élet, és több erőd lesz mindenre. Tapasztalat. Mindig meg kell találni az egyensúlyt ahhoz, hogy jól érezd magad, akkor is, ha nem azonnal jön valaminek a hatása.
2015. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!