Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha szebbnek látom...

Normális, ha szebbnek látom magam, amikor?

Figyelt kérdés

A környezetem szép lánynak tart, én inkább átlagosnak érzem magam, és valahogy lelkileg is kiegyensúlyozottabbnak érzem magam, ha így gondolok magamra.

Valahogy jobban érzem magam reggel ébredés utàn smink nélkül, pedig nem hibátlan a böröm, mint szépre sminkelve.

De ugyanez igaz mindenre. Jobban szeretem, ha kevesebb holmim van, ha átlagosabban vagyok felöltözve...

Igazából szöke a hajam, de nem az a világos, és ha úgy gondolok magamra, hogy az én hajam "szökésbarna", akkor valahogy kellemesebben érzem magam.


Ez mièrt lehet?


2015. okt. 10. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Imádod magad!
2015. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretsz kitűnni a tömegből.
2015. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opened paradise ***** válasza:

Akkor mi összeillenénk :D

Sokszor toltak már le miatta,de nekem sokkal jobban tetszenek a reggel,épp ébredő,kócos,pizsi lányok,mint aki kicsípi magát nekem.

2015. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen vagy :) Ez arra utal, hogy szereted a természetességet, ami nagyon jó. Sokakra sajnos pont az ellenkezője igaz. Szerintem ebbe semmi rossz nincs, nyugodtan maradj meg ilyennek :)
2015. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!