Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha folyton rámjön...

Mit tegyek ha folyton rámjön a röhögőgörcs?

Figyelt kérdés
Mindig akkor jön rám amikor nem szabad. Pl suliban mindig elröhögöm magam órákon:mindig eszembe jut vmi hülyeség. És egyszerűen nem tudom visszatartani: hiába harapom a számat,csücsörítek(közben eltakarom a szám),vagy gondolok valami borzalmas dologra. Már nem is egyszer volt olyan,hogy kikéredzkedtem wc-re,mert nagyon kellett röhögnöm. Meg amikor a családdak ebédelünk..anyám utálja ha minden ok nélkül vagy egy szerinte nem vicces dolgon röhögök. Így amikor kajálunk kb 2 percenként megyek "inni".. És az a legrosszabb hogy ha egyszer elkezdek nevetni,azt nagyon nehezen tudom abbahagyni.

2015. okt. 11. 12:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos! :-) Szerintem nevess nyugodtam olyankor, amikor azzal nem bántasz meg másokat és nem illetlenség. Ne fogd vissza magad, nevess, mosolyogja; azzal rosszat igazán nem hiszem, hogy lehet tenni, akkor, ha nem gúnyolódásból nevetsz ki valakit, de a Te esetedben erről szerintem egyáltalán nincs is szó! :-) :-D
2015. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
En is akaroook! :D hogy van ilyen jo kedved, kerdezo? Mikre szoktal gondolni? :D
2015. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

8-volt már példa arra hogy gúnyból nevettem vkin de mentségemre szóljon hogy próbáltam visszatartani a röhögőgörcsöt

9- nem tudom egyszerűen mindig eszembe jut valami hülyeség XD meg eleve a legkisebb hülyeségen is fél napig tudok.röhögni:múltkor voltam előkészítőn és az előttem ülő csávó feje felett már óra eleje óta repült egy légy,körbe - körbe. Én meg úgy ráharaptam a számra hogy egy kicsit elkezdett vérezni.

2015. okt. 27. 11:33
 14/23 A kérdező kommentje:
Vki írja már le hogy szokta visszatartani. Otthon is folyton le vagyok cseszve emiatt (hogy mindig röhögök)
2015. nov. 1. 12:39
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem keress magadnak kínzo eszközöket.
2015. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ja kínomban is szoktam röhögni. Tudom hogy elég súlyos eset vagyok ebből a szempontból XD vmelyik nap már legalább 3 órája vártam az orvosnál éhes is voltam meg minden bajom volt. Így kínomban elkezdtem röhögni
2015. nov. 1. 17:21
 17/23 anonim ***** válasza:
Inkabb meseld mar el tenyleg, hogy van ez, biztos kivaltja valami, en is akarok ennyit nevetni, tiszta depi vagyok mostanabaaan!
2015. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
De csak annyi van hogy eszembe jut valami baromság és röhögök.
2015. nov. 2. 15:07
 19/23 anonim ***** válasza:
Vígyél magaddal őngyújtót, és égessed a kezedet.
2015. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, kérdező. :)

Felismerted az emberiség morális butaságait. Van mint röhögni.

2015. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!