Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változzak meg mert...

Hogy változzak meg mert eléggé erőszakos egy természetem van?

Figyelt kérdés
Már megjegyezte ezt a feleségem is és a szüleim is, ha valami nem úgy van ahogy én akarom akkor addig dumálok amíg rájuk nem erőszakolom az akaratom. Nekem nem tűnt fel, én úgy vettem eddig csak, hogy sikerül mindig elérni a célomat.

2015. okt. 11. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom, akkor az a típus vagy, aki rábeszéli a fűnyírót még arra is akinek csak két cserép virágja van az ötödik emeleten. :)

Hallgasd meg a másik felet, és kettőnél többször ne győzködd őket, hiszen lehet, nekik van igazuk, de Te lyukat beszélsz a hasukba, és rád hagyják, csak hogy szabaduljanak az ötleteidtől, szerinted jónak talált gondolataidtól.

Elfáradnak, lezsibbadnak, és majd lassan, de biztosan beszélgetni sem akarnak veled, hiszen nincsenek érveik, amiket elfogadnál.

Lásd be, másoknak is lehet igazuk. Nem szégyen az, nem vagyunk tökéletesek, és okos enged, szamár szenved.

2015. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!