Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen irigyek az emberek?

Miért ilyen irigyek az emberek?

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak csak simán elégedettek lenni azzal, amijük van?
2015. okt. 11. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Miért kéne elfogadniuk hogy másnak sokkal több megadatik az életben mint nekik?
2015. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert attól, ha magukban fortyognak, nekik nem lesz több, a másiknak meg nem lesz kevesebb
2015. okt. 11. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
mert sok majom van sajnos...
2015. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem elég, amim van, de attól még nem vagyok irigy.
2015. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az irigy embertől nem kell rosszabb.Nagyon sokat tud ártani olyannak aki megdolgozott valamiért.Aztán csak irigykednek rá az elért dolgai miatt közbe meg semmit se tesznek,hogy akár közelebb kerüljenek negyed annyihoz is.

"Először kinevetnek az álmaid miatt aztán ha valóra váltod őket utálni fognak érte"

Ha irigye van az embernek akkor valamit jól csinál.

Volt már nekem is részem hasonlóban.

2015. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én eddigi életembe bárkire is irigy voltam, soha nem voltam felé ártó szándékkal. Csak fájt hogy az élet minden területén sokkal könnyebben tud érvényesülni mint én.


"közbe meg semmit se tesznek,hogy akár közelebb kerüljenek negyed annyihoz is. "


Az a baj hogy ő fele annyi dologért nem tett annyit mint én, neki még is minden az ölébe hullott. Szerencséje volt, mert jó anyagi körülmények között lévő családba született bele.

2015. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!