Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigyek féltékenyek az...

Miért irigyek féltékenyek az emberek, akár a saját tastvérükre is? Én engem szinte csak ilyen emberek vesznek körül, pl kollégám és még sorolhatnám.

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyképű,békés természetű ember vagyok,soha nem akarok senkit kifúrni a helyéről,az nem az én stílusom.Ott van pl a kollégám,pár hónapja dolgozok egy cégnél,és félti a mkáját,miközben ott van 5 éve,és azért vettek fel melléje,kollégának,hogy megkönnyítsék a munkáját és könnyebb legyen neki.De szegény annyira buta,hogy nem tudja felfogni vagy nem akarja,elhinni.Már az egyik kollégája is mondta nekem,aki nem közvetlen kollégája,de kb ugyan olyan régóta vannak a cégnél,már ő is mondta nekem,nem tudja mitől fél,hiszen neki biztos helye van,szószerint lebutázta,és így mondta,látja rajtam hogy normális szorgalmas vagyok,nem tudja miért nem tud örülni egy ilyen kollégának mint én.Mind ezt magától mondta,nyilván látja,hogy nem örül a jelenlétemnek.Én semmivel nem bántom,loyális vagyok vele és korrekt,mint minden akár nem közvetlen kollégámmal is.

Szerintetek mondjam meg neki,hogy ne sz..arjon be,nem akarom elvenni a munkáját?Már van,hogy ilyen kitőrései vannak,elkezd kiabálni,idegbetegeskedni,másik pillanatban meg teljesen normális.Mit lehet kezdeni egy ilyen kollégával?Most vagy irigy esetleg a szakmai tapasztalatomra,vagy probál eüldözni maga mellől?Már nem tudok mire gondolni.


2015. máj. 21. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Megmondhatod,hogy nem kell bezsarni,csak nem fogja elhinni.Egyébként sanszos,amit felvázoltál,vagyis irigy rád.
2015. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!