Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitöl van az, hogy szépen és...

Bia678 kérdése:

Mitöl van az, hogy szépen és pontosan tudok rajzolni, de viszont az írásom (mindegy, hogy folyóirással vagy nyomtatottal) borzalmasan ronda?

Figyelt kérdés
Ennek mi az oka? És nálatok hogy van ez?

2015. febr. 3. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont ugyanígy :D ez van
2015. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huhh, jó hogy nem vagyok egyedül ezzel xD
2015. febr. 3. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl. a gépeléssel elszoktam a kézírástól, és ezért lett csúnyább, de ha rajzolok (na, nem vagyok profi), arra jobban odafigyelek, talán nálad is valami hasonló van.
2015. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de az írás szerintem akkor szépül meg vagy válik normálissá, amikor nagyon sokat ír az ember. Én is jól rajzoltam mindig, de az írásom nem volt túl szép. Aztán amikor egyetemen rengeteget kellett jegyzetelnem és viszonylag gyorsan, sokkal elfogadhatóbb lett és kialakult a saját stílusom. Persze biztosan a korral is jár.

Egy trükk van szerintem, ami segíthet, hogy próbálj meg olyan kicsi betűkkel írni minél többször, amilyennel csak tudsz, persze úgy, hogy olvasható maradjon.

2015. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én nézegettem ki hogyan ír, és ami megtetszett azt leutánotam, volt vagy 6 féle írámódom

az maradt meg, amelyikkel a leggyorsabban haladok.

2015. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az írás a bal és a rajz a jobb agyféltekéddel készül.
2015. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van, a kézírásom elég egyedi ugyan de jól néz ki, teljesen rendszerezett, rajzolni viszont nem nagyon tudok.
2015. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!