Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha lenne egy munkátok, amit...

Ha lenne egy munkátok, amit nem igazán szerettek, de semmi máshoz nem értenétek (mert pl. egész életetekben azt a szakmát tanultátok), mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valamiért kirúgnának (pl.: létszámleépítés miatt), elkezdenék tanulni más szakterületet vagy esetleg ugyanazon a területen próbálnék elhelyezkedni. Ha nem állna fent a kirúgás veszélye, maradnék a helyemen - remélhetőleg ameddig lehet.
2014. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt h csinaltad? minek tanultad ha nem szereted?

probalj mast tanulni, en is azt melozom amihez semmi kozom, nem szeretem :/

2014. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én választottam, inkább szülői befolyásra tanultam. Nem mondom, hogy utálom a munkám, néha jó, de nem élvezem igazán.
2014. aug. 23. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Ma igencsak nehéz munkahelyet váltani, így tuti maradnék olyan körülmények közt is, mint amit írtál. Ha tudsz, próbálj meg párhuzamban valamit tanulni. Így amikor már kellő ismeretet szereztél az új dologról, könnyebben tudsz váltani és nem a vakvilágba mész.

2014. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. aug. 24. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!