Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok róla a tumblr-...

Mit gondolnátok róla a tumblr-je alapján?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a lány, aki tetszik, de egyáltalán nem mondható átlagosnak, talán pont ezzel fogott meg. Általában hideg és távolságtartó, mindig feketében jár, legalábbis én még nem láttam rajta más színt, kinézetre is kicsit extrémebb az átlagnál... fehéres szürke haj, nagyon kék szem, pár piercing és tetoválások, arról nem is beszélve, hogy a mell mérete is átlagon felüli. :D

Nagyon tetszik, de nem tudom, hogy hosszú távon is érdekelne-e, mert az egy dolog, ha így az elején mozgatja a fantáziám ez a másság. Lehet, hogy ez az elvontság már kicsit sok lenne nekem.


Képet nem szeretnék róla linkelni, gondolom nem venné jó néven. Max privátban.



2015. okt. 13. 02:03
 1/9 A kérdező kommentje:
2015. okt. 13. 02:06
 2/9 anonim ***** válasza:
hát vannak gondjai..
2015. okt. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, szerintem is.
2015. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hanyagold, valami befordult, elvont lélek lehet. Persze ha szereted a kihívásokat és a pofonokat, akkor szenvedj. :)
2015. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:

Én kíváncsi lennék rá.

Nagyon is :D

2015. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szánalom... :D
2015. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BetépettKacsa válasza:
50%
Depresszió, halálvágy, gót kultúra, világfájdalom.. utálom az ilyen segfejeket. Ha vmi traumát kellet átéljen, vagy nehéz gyerekkora volt, akkor se értem az ilyen embereket. Ha meg nincs semmi különösebb gondja, akkor meg vmi alapból nincs rendben a kobakjában. Erről ennyit.
2015. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen másság?Én nem látok semmit csak egy még egy tucat lányt.
2015. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
not found! Viszon 20 évesen én is mindig feketében jártam, de aztán ez elmúlt.
2015. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!