Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez így? Ez normális?

Más is érez így? Ez normális?

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy nem tudok megnyílni az emberek előtt. Félek önmagamat adni, ezért csak csendben vagyok, egész nap az új iskolában. Ez megy szeptember óta. Fog ez változni valaha? Idővel feloldódok, vagy ez már örökké így fog menni?

2015. okt. 13. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ez függ a többi diáktól is mind1 lehetöség valoszinü
2015. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9.ben az első èvem nekem is ilyen volt. Aztán voltak szintèn ilyen emberek, akik annyira nem nyíltak meg, ès nem a legmenőbbek közè tartoztak, ès amikor beszèlni szerettek volna velem, vagy valami akkor meg kb nem is törődtem velük, mert gondoltam hogy ha találni fogok egy barátot akkor az legalább a menőbb rèteghez tartozzon. Ès ezzel el is rontottam mindent. Kèsőbb, èv vège fele rájöttem hogy teljesen hülyesèg amit csinálok, mert így sosem fogok barátokat találni. Ès ezèrt elfogadtam a 'kevèsbè menő társaság' barátságát, (igazából nagyon utálom ezeket így hívni, mert olyan hülyesègnek tartom ezt a menő, nem menő dolgot) ès teljesen feloldódtam velük, mindent elmondunk egymásnak ès a francnak kellenek azok a menők, akik minden buliban ott vannak ès minden kèpen szerepelnek... Inkább legyen egy, de igaz barátod! : . Ès neaggódj. Biztos vagyok benne hogy te ia fogsz hamarosan találni egy jó barátot:)
2015. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok most...pedig, tényleg hülyeség, ez a ki menő, ki nem dolog. Mert így jó sokáig leszek még egyedül azt hiszem. Köszi a választ:)
2015. okt. 13. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:

idővel tuti feloldódsz, és szerzel barátokat.

Napi majd' 8 órát töltesz velük annyi idő alatt simán. ;)

2015. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!