Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis a 9. honapban a...

Normalis a 9. honapban a faradekonysag, legszomj, hatfajas, eroteljesebb mozgasra pulzusszam emelkedes? Ki mit erez az utolso hetekben?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon ereztem kulonosebbet a terhessegi tunetektol,de nem tudom mar mi az ami normalis es mi az ami nem...mar szinte semmit sem tudok a normalis utemben csinalni!!!Neha nagyon ijeszto es felek h ne is a terhesseg miatt van!
2015. febr. 19. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a végén annyira fájt a hátam, hogy sehogy nem volt jó, csak ha feküdtem. Akárhogy ültem, álltam, mindig fél perc után majd' leszakadt a hátam.

Legszívesebben a sarokban aludtam volna egész nap :D

Nekem a pulzusom mindig magas, arról nem tudok nyilatkozni.

De a vérnyomásom állandóan lement, a szívem bedobogott.

Levegőt nem igazán tudtam venni, vagyis tudtam, nem is tudom hogy mondjam...SZóval egy csomószor vettem nagyon mélyen - hosszan levegőt, m olyan érzésem volt, mh alapból nem lenne elég.

2015. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mindez teljesen normális ... kitartás.
2015. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem extrém volt a helyzet már a végén,ülve aludtam mert csak úgy kaptam normálisan levegőt,kb 1 éjszaka alatt 10x voltam pisilni!Volt olyan hogy éjszakákat nem aludtam hát/derék fájás miatt,és a végéig hánytam,még a szülés napján is!Kitartást kívánok neked,és könnyű szülést!
2015. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen normális,nekem már most a hetedik hónapban is előfordulnak ilyen tünetek.
2015. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!