Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem kezdek rájönni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem kezdek rájönni, hogy elszaladt az ifjúságom, mármint majdnem 30 éves létemre nőügyileg nem jutottam még sehova. Más is érez így, ez normális, vagy csak én vagyok ekkora pancser? 27/F

Figyelt kérdés

Én már megtettem mindent,amit lehetett de a paraszt kölök senkinek sem kell,már szembesültem ezzel.Pedig elvileg nem vagyok rossz társaság,jófejnek tartanak legtöbben,de valahogy az kiesett az életemből,hogy párkapcsolatom legyen,soha nem csókolóztam,szűz is vagyok.

Ilyen téren egy rakás nulla vagyok.Emiatt nagyon megvagyok keseredve,és legszívesebben a vasvillát át tolnám mosolyogva az olyanok szívén,akik kisujjukat sem mozdítva megy minden mint az ágybavizelés...

Szóval 10 év hiába való küzdelem alatt megtanulhattam volna,hogy én ilyennek születtem,akinek nem adatik ez meg,és ne is próbálkozzak tovább? Kezdem feladni :( Mit tegyek?


2014. febr. 8. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy ismerkedel?
2014. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van, de nekem egyértelműen a külsőm miatt nem sikerül barátnőt találnom. Én is 27 éves vagyok, viszont minden lány undorítónak tart, szóval esélyem sincs, hogy valaha valami változás fog bekövetkezni.
2014. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem picsogni kell ha valami nem megy, hanem változtatni!

Alap esetben két dolog miatt nem tetszhetsz egy lánynak: külső (igen, az is fontos, hiába mondják, hogy nem) és a belső. Legyen önkritikád, lásd meg miben vagy "gyengébb" mint a többiek. Olvass többet, tanulj, művelődj, járj sportolni napi rendszerességgel, változtass az étrendeden, cseréld le a ruhatáradat, változtass a stílusodon, a frizurádon, ne hord ékszereket (nyaklánc, karkötő - mert gagyi, még ha aranyból is van, kivéve a karóra (de nem digitális)). Előbb utóbb észreveszik rajtad a változást a nők is, hidd el. Ja, és ne a környezetedből válassz nőt, mert ők már ismernek és megvan rólad a kép a fejükben, amin nehéz változtatni. Nincs olyan, hogy valaki pancsernek születik.

2014. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!