Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalom és önbecsülés...

Önbizalom és önbecsülés növelése. Hogyan?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát várom főleg, akik a múltban önbizalomhiánnyal és alacsony önbecsüléssel küzdöttek, de mára megtanulták kezelni.

Hogyan sikerült? Mi segített nektek?

Előre is köszönöm a válaszokat!

16L



2015. okt. 15. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Belinkelek neked egy hasonló kérdést, amiben leírtam régebben a tanácsom, az utolsó komment.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2015. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%
Szia! Én kb 5 évig szenvedtem ettől, de renegeteget olvastam, tulajdonképpen kutattam a témát, és jobban is érzem magam. Ha van kedved privátban írhatok egy-két trükköt ami nekem bevállt! Szép napot!
2015. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó válaszoló, miket olvastál? Ide is leírhatnád!
2015. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy sikerült leküzdeni az önbizalomhiányomat hogy:egyszer ajánlották nekem hogy legyek mindig magabiztos(ezt ajánlom neked is) akkárhova mész ne látszódjon rajtad hogy félsz és ebből lett nekem önbizalmam. Ha akasz írj és jobban elmagyarázom. 15f
2015. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4 alapelv szerint élem most már az életem,amitől csak jobb és jobb lett az életem:

1. Te vagy a legjobb

2. Egy győztes vagyok

3. Ez az én napom

4. Isten velem van


18/f

2015. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesítménnyel! Hajtasz azért, hogy jó legyél azokban a dolgokban, amiket fontosnak érzel az életedben.

Sokat segít, ha az embernek jó a realitás érzéke, olyanba fektet nagyobb energiát, amiben tényleg sikeres lehet. Tanulás, sport, valamilyen művészet, később munka, vállalkozás, stb.

A külsőre odafigyelés alapvetően meghatározza a közérzetet, egy kellemes megjelenésű ember minden társaságban népszerűbb, mivel mások is pozitívan állnak hozzá, ezért ő is őszintén tudja kedvelni környezetét.

2015. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Külvilág analizálása és eredmények realizálása.

Done.

Soha többé negatív érzet. Kizárólag boldogság.

2015. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Igyekszem őket megfogadni! :)

2015. okt. 15. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
igen ahogy az utolsó is írta, hogy sokan hajlamosak vagyunk sokat agyalni mindenen, a világon, másokon és ugye saját magunkon. Nos ez általában sokszor letargiához vezet, kilyukadunk oda, hogy megkérdőjelezzük a saját kompetenciánkat egy adott kérdésben, elbizonytalanodunk stb. és bumm...
2015. okt. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne agyalj olyan sokat, csak élvezd az életet, hidd elsegíteni fog. Ne aggódj azon mit gondolnak mások, csak a saját magad véleménye számítson.

Írd le magadnak egy papírra azokat, amikre büszke lehetsz, amit szeretsz magadon, magadban, amiben jobb vagy másoknál.Biztosan rengeteg ilyen dolog van, de a sok negatív gondolat miatt ezeket elfelejted.


Fókuszálj az erősségeidre inább és legyél pozitív. :)

2015. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!