Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg? 16/L

Hogyan változzak meg? 16/L

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé utálom magam és a természetem. Akik régen barátaim voltak mára már nem mondhatóak annak megutáltam és megértem őket. Énis utálom magam. Sajnos eléggé kötődöm másokhoz. Sokszor idegesítem a "barátaimat" a folytonos jelenlétemmel, habár nem mondják mégis tudom mert párszor éreztetik velem, hogy felesleges vagyok. Régen nagyon jóba voltam velük de sajnos ez már változott. Tudom hogy sokat beszélek és sajnos legtöbbször nem gondolkodom előtte. És eléggé eleven lettem amit nagyon nagyon utálok. A legjobb barátnőm is megutált mert van egy fiú aki tetszik nekem régóta és ő tudja és elmondtam neki, hogy zavar hogy folyton birizgálja a srác haját meg hogy ölelgetik egymást és hogy folyton a fiúra mosolyog. Meg,hogy zavar,vagyis rosszul esik,hogy a fiú folyton odamegy hozzá velem meg már nem foglalkozik. Azthiszem kicsit elvetettem a súlykot. Csak a srácnak már akkoris úgy éreztem hogy bejön amikor még nekem nem tetszett a fiú. Tavaly tetszettem a srácnak de elrontottam, hogy "lesz@rtam" mert a legjobb barátja után futkostam. Régen (1éve) ölelgetett, rengeteget beszéltünk elaludtam a mellkasán meg ilyenek. De mostmár csak nyűg vagyok neki. Az is zavarja hogy a bátyjával sokat beszélek és ezt tegnap tudtomra is adta, hogy "hiába mondod hogy nem én akkoris tudom, hogy folyton vele beszélsz, fogadjunk most is neki írsz" És akkor jöttem rá hogy szeretem mikor elveszítettem. Szeretnék újra csendes lenni és olyan aki nem idegesítő hanem inkább aranyosnak mondható. Nem akarok olyan ragaszkodó lenni. Szeretném vissza kapni az esélyem a fiúnál és szeretném a barátnőmet is vissza kapni. Kérlek ne mondjátok hogy menjek pszichológushoz vagy pszichiáterhez tényleg tanácsot szeretnék kérni. Minden barátomat elveszítettem a természetem miatt. Ragaszkodó, eleven, meggondolatlan lettem. Pedig tudom hogy nem ilyen vagyok de nem tudom a felszínre hozni a belső énem. Szeretnék csendesebb viszafogottam lenni meg amit fentebb leírtam. Előre is köszönöm a tanácsokat :(

2015. okt. 17. 17:34
 1/10 anonim válasza:
83%
Csak te tudhatod hogyan kellene megvaltoznod es hogyan indulj el ezen az uton. Szerintem nagyon nehez helyrehozni valamit amit egyszer elszurtal, de mindenkepp meg kell probalni. En csak azt tudom javasolnj, hogy valtoztass valamin az eletedbe(uj frizura..) es hidd el masnak fogod erezni magad. Figyeld meg mas lanyok(pl a baratnod) viselkedeset es ami jo benne azt masold le. Ha olyat tettel amit megbantal kerj bocsanatot es karpotold erte a karosultat. Ha ezekre figyelsz akkor minden rendbe jon:) De ez mind csak toled fugg! 16/L
2015. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
anyám
2015. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kopizást nem igazán tartom jó ötletnek. Nem olyan szeretnék lenni mint mások, hanem önmagam. Csak amilyennek belül érzem magam, mégse tudom a felszínre hozni.
2015. okt. 17. 18:04
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Ne szidd az anyukád csak mert valami nem tetszik neked :) ő nem tehet semmiről
2015. okt. 17. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, nekem az jött le, hogy amilyen most vagy, az IS te vagy. Nem tudom, jól érzem-e? Értelek, ebből a negatívakon változtatni szeretnél és jól is teszed! Eleve jó pont és döntő jelentőségű, hogy felismerted és legalább önamgadban bevallottad a hibáidat, mert ez a kulcsa, hogy tudja rajta javítani. elismerésem. :)


Amilyen most vagy, abban mindenesetre van pozitívum is van, és olyan is, ami helyzettől függ, hogy poz/neg. Pl az elevenság ne mfeltétlen baj, csak bizonyos helyeztekben. Javaslom fogadfd el amgad elevennek, és úgy, ahogy van, tehát haépp csendes szeretsz lennik, akkor meg olyannak.


Javaslom arra konkcentrálni, hogy ami más számára komolyan káros, csak azon változtass. (Kivéve amikor elkerülhetetlen és önvédelmi okokból.)


Pl cselekvés előtt próbáld megállítani magad és gondokozni (önkontroll).

2015. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, és próbálj meg nem kapkodni, mint én, gépeléskor. :)) Bocsi az elírásokért!
2015. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igyekezni fogok!:)
2015. okt. 17. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
a leírás alapján szerintem semmi gond sincs veled. örülj neki, hogy eleven és ragaszkodó vagy. Hidd el, van, aki ezt szereti, van, akinek ez tetszik. Nem mindenkinek a csendes, visszafogott emberek szimpatikusak. Örülj neki, hogy kirobban belőled az élet. Inkább az önbizalmadat kellene fejleszteni, és próbáld meg szeretni és elfogadni magad. Tényleg nincsen veled semmi baj, és amit pedig a barátnődről és a fiúról leírtál, az is teljesen normális ebben a korban. Ha valakit megbántottál, attól kérhetsz bocsánatot, bár nekem nem teljesen egyértelmű, hogy tényleg megbántottál-e valakit. Persze tanulhatsz azokból a tévedésekből, amiket elkövetsz, de ezek nem hibák és nem kell egyik napról a másikra megváltoznod. Csak szépen alakulj, ahogy az élet hozza.
2015. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hibakat nem azert vetunk, hogy legyen mit megbanni, hanem, hogy legyen min fejlodni.
2015. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!:) elég sokat segítettek őszintén! :)
2015. nov. 15. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!