Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltaszitok mindenkit magam...

Eltaszitok mindenkit magam mellol, ezt miert csinalom?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csinalok rosszul de csak akkor veszem eszre hogy elrontottam valamit amikor a kiszemelt fiu par szep het utan haragszik ram, feladja es nem ir tobbet.

Nehez gyerekkorom volt es soha nem voltam szerelmes, megis sokat csalodtam..

Megismertem egy fiut, mindennap talalkoztunk es o keresett mindig, tenyleg minden egyes nap jott ertem es a delutant/estet nala toltottuk, kapcsolatot akart, sokat beszelgettunk errol. Bemutatott a csaladjanak, bemutatott a haverjainak szoval mindenben o kezdemenyezett.. de az utolso talalkozonal azt mondta keressek mast, en jobbat erdemlekk(????)

Irtam neki tegnap, de azt irta nincs ma ideje szoval ennyi volt a dolog koztunk. Nem iram neki tobbet, elfogadtam a donteset es nem akarom magam raeroltetni.

Nem ez az elso eset, nagyon gyakran volt hogy OK KEZDEMENYEZTEK es egyszer csak azt vettem eszre hogy total haragudnak ram, flegmak voltak hogy eszrevegyem hogy bibi van aztan mar nem is irtak.

Ez mi? Eltaszitok mindenkit tudat alatt! :(


2015. okt. 18. 13:29
 1/3 Ágh Ferenc válasza:
0%
Figyu! Nincs Veled semmi baj! Érzem, hogy a kapcsolataid valahol működnek, csak megfertőzte a helyzeteket a mai világ életformája! Mikor azt emlegeted, hogy nem írnak Rád, ebből csak arra következtetek, hogy az okos telefonok bűvöletében élsz Te is, mint a mai fiatal generáció többsége! Próbáld a kapcsolataid nehezebb fordulópontjait úgy intézni, hogy a partnered kénytelen legyen szemtől szembe elmondani a problémáit, amire Te rögtön tudsz élőben válaszolni! Tudod egy telefonos kapcsolati döntés olyan, mintha egy géppel beszélgetnél! Semmit nem ér!
2015. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük.

Ha észre sem veszed mivel bántod meg őket/okozol olyanokat ami miatt nem beszélnek veled, KÉRDEZZ RÁ!!

Mert ha tényleg be is mutattak, akkor csak van valami, amit észre sem veszel de olyan mély sebet okoz, feladják veled.

2015. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni mindehhez, hogy mennyi idős vagy és általában mennyi idősek voltak azok a fiúk, akikkel kapcsolataid voltak. Én nem a mobiltelefont tenném felelőssé mindenért, nem lehet a világ összes búbánatát a böszme nagy technikai fejlődés nyakába varrni. Nyilván itt arról lehet szó, hogy valamelyest mások a szándékaitok. Lehetségeses, hogy másféle (értsd: komolyabb) kapcsolatban gondolkozol, mint az általad kiválasztott fiúk többsége, akik inkább csak könnyebb kalandokat, lazább kapcsolatokat keresnek. Mennyire erőltették ezek a srácok a szexuális kapcsolatot és Te mit gondolsz erről, mennyi időre lenne szükséged ahhoz, hogy egy fiúval szexuális kapcsolat is kialakulhasson közöttetek? Ezt csak azért kérdezem, mert én úgy látom, ma már sokaknál szexuális kapcsolat már szinte a legelső pillanattól van; nem úgy mint régebben, hogy a fiú évekig járt udvarolni, amire megszagolhatta szerelmesének rózsaillatú alsóneműit. Szóval az igazi kérdés, hogy Te mit vársz egy kapcsolattól és egy fiútól, hogy mennyire legyen rámenős és meddig szeretnéd inkább, hogy csak szépen, kedvesen udvaroljon Neked?
2015. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!