Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokat csalódtam. Mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat csalódtam. Mindenkit eltaszítok magamtól, pedig szeretnék kapcsolatot, mit tehetek, mit kell másképp gondolnom?

Figyelt kérdés
Az évek során elég sokat csalódtam a fiúkban, én mindenkiben hittem, mindent megtettem, de sorra mentek tönkre a kapcsolataim a távolság és a felelősségvállalás hiánya miatt....én mindig küzdöttem, csak a legvégén szakítottam, volt hogy velem is szakítottak. a már 24 éves vagyok, és bárki aki közeledne, nem engedem, gondolván megint összetörök és minek tegyek meg érte is annyi mindent, mikor úgy is ugyanaz a vége. Pedig szeretnék normális kapcsolatot akinek fontos vagyok és akit közel merek engedni, de hogy merjek újból? ÉS a legutóbbi kapcsomba velem szakítottak, pedig én nagyon szerettem, szinte semmi előjelét nem éreztem hogy vége lesz és puff..

2013. nov. 10. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:(
2013. nov. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én ias
2013. nov. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sajnos meg kell adnod a bizalmat a másiknak, hogy igazán boldog légy! de ha igazán boldog akarsz lenni akkor koppanhatsz a legnagyobbat! de megéri a kockázatot szerintem! ha csinálsz valamit, akkor csináld rendesen
2013. nov. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok csak nekem nincs mire kapcsolatba kezdeni.

Majd lesz valahogy (én ezt remélem egyre kevesebb hittel)

26.

2013. nov. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 PÁL/INKA ***** válasza:
Niki, te vagy az? :)
2013. nov. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem NIki vagyok. KÖszönöm az eddig válaszaitokat, valahogy meg kell tanulni mindenkit tiszta lappal indítani....
2013. nov. 10. 00:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyan elszomorító, hogy annyi magányos és boldogtalan lány és fiú van itt. Lehet, hogy ciki 21 évesen ilyen naivnak lenni, de örülnék, ha ez meg változna. Egy részt kevesebb panaszkodás lenne az oldalon, de főleg kevesebb boldogtalan ember járkálna az utcán...
2013. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es, tényleg ciki
2013. nov. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 PÁL/INKA ***** válasza:

ha nem te vagy akkor válaszolok normálisan :)

hagyd 1 kicsit másra az irányítást, evidens h karakán és okos vagy, kicsit vegyél vissza, figyelj jobban és csak akkor nyílj meg másnak ha ő is megtette ezt neked, nagyon fiatal vagy még, jóformán épp h kialakult a személyiséged, ne csüggedj, tudom h sablonos de ha eljön az igazi azt érezni fogod, ott legbelül mert elég lesz ha csak a közelében lehetsz, szóval élvezd az életed mert csak ez az 1 lehetőséged van ;)

2013. nov. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
KÖszönöm, legyen igazad :)
2013. nov. 10. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!