Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatal tizenévesek...

A mai fiatal tizenévesek mellett ha elmegyek, miért nem bírnak viselkedni?

Figyelt kérdés
10ből 8-nál megfigyeltem, hogy ha bandába verődnek ahol már 2nél többen vannak az utcán és elmegyek mellettük vagy nevetnek, vagy gúnyolódnak, vagy beszólnak valamit amit nem is értek... Legszívesebben jól nyakonverném őket, de visszafogom magam egyébként... Különben teljesen normális vagyok, normálisan is nézek ki, átlagos vagyok, szolid... csak nem tudom ezt mire vélni... Mi is csináltuk haverral régebben ezt, de nem ilyen sokat... Szóval szerintem ez nevelés dolga lenne, vagy tévedek? 24/F

2015. okt. 18. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te miért csináltad ezt régebben?
2015. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te is ilyen lehettél, régen.
2015. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak te képzeled?
2016. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Mert ilyen rossz hulladék a mai fiatal generáció
2017. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, te is éppen akkor kerültél össze velük, amikor a "nem ilyen sokat" aktuális részét csinálták. Ugyanolyanok, mint te voltál, ugyanolyan egyszerű lázadó kihaénnem csicskák. Majd kinövik.
2017. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!