Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az, hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy minden srác aki mellett elmegyek megbamul, de egyik sem jon oda hozzam? 15/l

Figyelt kérdés
Nem ertem,hogyha megnéznek akkor mar miert nem jönnek oda hozzam?Nem tudom hogy működik ez az ismerkedés dolog ismeretlenek között,mert eddig mindig csak olyanokkal randiztam akiket régebb óta ismertem mar.

2015. aug. 11. 22:05
1 2
 1/13 anonim válasza:

En is ugyan igy vahyok ezzel..

Mindig mindenki megbamul es nem ertem miert...

Szerintem nem mernek vahy nem tudom..de az csak jot jelent, ha megbulnak :)

2015. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én is sokszor nézek meg jó nőket. De van amikor annyira nem jók h hozzájuk menjek leszólítani. Néha csak seggeket nézem xd
2015. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnéznek, természetes...ez olyan mint a házas férfi, ő is megnézi a szép es formás lányokat, de nem megy rá mert szereti a felesegét, vagy szimplám nincs a csajra szüksége...
2015. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézem, aki szép. Fiúból vagyok, szóval ez természetes, de nem azt jelenti, hogy most rögtön meg akarom szerezni. Főleg akkor, ha van barátnőm. De utcán én amúgy sem mennék oda lányhoz, szerintem ez nem megfelelő hely.
2015. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Muszáj?

Én is megnézek naponta több lányt, és odamegyek mindhez? Nem. Ez csak megnézés. Te csak egy vagy a sok lány közül, akit megbámulnak.

2015. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem egyedi az eseted...

Engem is meg szoktak bamulni. Multkoz egy pasi majdnem kiesett mar a kocsi ablakan annyira bamult.

2015. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
69%

Ha látok egy szép lányt, akkor általában szemezek vele... De az utca, meg a pláza nem a legjobb hely hogy leszólítsak egy lányt... nem is tudom... szerintem bunkóság/illetlen dolog.

Meg hát sokan attól is félünk hogy elhajtanak mert pl. megijednek a szituációtól :D amúgy nyugodtan kérdezz privátban, ha valamire még kíváncsi vagy :) 15/F

2015. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Mert a leszólításhoz már túl nagy bátorság kell.

16/f

2015. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.
2015. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mert 13-16 éves kor között egy leszólításhoz elég nagy bátorság kell. Főleg utcán. :)

14/F

2015. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!