Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Szerintetek egyedi...

Fiúk! Szerintetek egyedi vagyok? Ki tudok tűnni a tömegből?

Figyelt kérdés

16/L, 161 cm, 45 kg.

Hobbim a lovaglás, búvárkodás, teniszezés, egyiptomi keresztek gyűjtése és a gör/jégkorcsolyázás. Nem dohányzok, nem iszok, nem rakom ki mindenem. Most vendéglátás-szervezőnek tanulok, utána pedig szeretnék egy EUROPASS szakácsvizsgát. Nagy álmom, hogy tengerbiológus lehessek. (Tengeri akváriumom is van.) Kedvenc zenebandáim: Three Days Grace, Black Veil Brides, Hot Chili Peppers, An Cafe, Children of Distance. Szóval metáltól poppig minden. Szőke ombre hajam van, és ametiszt színű kontaktlencsét hordok. Nem ragadok le egy stílusnál, sok stílust képviselek. Szerintetek van bennem valami különleges? :D


2015. okt. 18. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha az lennél, nem kellene megkérdezned.
2015. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Mindenki egyedi és megismételhetetlen.


Néhány megjegyzés:

- 16 évesen már illik ismerni az ikes igék helyes ragozását.

- "sok stílust képviselek" = nincs saját stílusom.

- Nem értem, miért vendéglátás-szervezőnek/szakácsnak tanulsz, ha tengerbiológus akarsz lenni. Az embernek tennie is kell azért, hogy az álmai megvalósuljanak.

2015. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Teszek az álmaimért. De előbb befejezem a vendéglátást.
2015. okt. 18. 18:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Személyes benyomás esetén kiderül , ehhez több találkozó kell , a külsőség nem minden esetben tükrözi a valósat . A divat viselet eleve tömeg jelenség . Senkiből nincs eleve kettő , az ikrek is mások .
2015. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Az benned az egyetlen különleges,hogy azt hiszed van benned különleges.Remélem érted...
2015. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

És??

akárki ki tud tűnni a tömegből, ha megfog valakit.

Ha lila és türkiz hajad lenne, jobban kitűnnél a tömegből.

2015. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Én azt érzem nagyon erőltetetten próbálkozol egyedi lenni...szerintem vegyél kicsit vissza és gondolkodj el, hogy mi az amit azért csinálsz mert "különlegesnek" gondolod és fókuszálj arra ami tényleg érdekel. Csak nézz magadba hogy van e ilyen. Lehet, hogy nincs. De akkor se vágj fel ezzel, mert ettől nekem például nagyon nem vagy szimpatikus.
2015. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

@2

"16 évesen már illik ismerni az ikes igék helyes ragozását"

Leendő félig-meddig nyelvészként mondom, hogy ez egy tipikusan öreges, elavult hozzáállás. Nem a nyelvtankönyv alapján kell beszélni, hanem a beszéd alapján kell írni a nyelvtankönyvet. Egyes helyeken kifejezetten hiperkorrekcióként és sznobságként hat az eszem, iszom és társai, és az eszek, iszok az elfogadottak, akár regionális szinten is a nyelvjárás részét alkotva.


.........


Amúgy mindenki egyedi, amíg nem ész nélkül közelít mindenhez, amit meglát és amit divatosnak talál. Mindazonáltal 16 évesen még nem biztos, hogy megtalálsz egy olyan stílust, amit képviselni szeretnél, szóval simán elképzelhető, hogy kicsivel később majd megállapodsz egynél.

2015. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagyok nyelvész, és öreg sem. Viszont az eszek, iszok és társai nekem parlaginak hangzik (és akkor még finom voltam.) Amíg nem írják át a nyelvtani szabályokat, addig a mostaniak vannak érvényben, egyébként őszintén remélem, hogy nem is kerül sor ilyenfajta nyelvi prosztósításra. Régen rossz, ha elkezdünk lefelé szintezni.
2015. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Átlagos vagy.
2015. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!