Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is egy embertelen...

Szerintetek is egy embertelen küzdelem az egész élet?

Figyelt kérdés

Kezdjük mindjárt az embereknél, hiszen nem vagyunk egyformák (kövér, szép vagy magas emberek), így akik nem ütötték meg a genetikai lottó ötöst, azoknak sokkal, de sokkal kevesebb esélyük van egy normális életre, főleg, ha nem is okosak. Szerintetek, milyen nehéz lehet egy ilyen kinézetű ember árnyékában érvényesülni egy csúnyább embernek (munkaerőpiacon, párkeresésben)?

[link]

Egyre több ilyen fiatal pasast látok a környezetemben és sokszor úgy érzem, mintha ezeket direkt klónoznák csak azért, hogy társadalmi feszültséget szítsanak a férfiak és a nők között (tudom persze ez hülyeség :D, de faterom szerint is régebben sokkal kisebb volt a konkurencia minden téren). Vagy ott van az álláskeresés. Szinte minden helyen elvárják a diplomát és egy-egy állásra úgy válogatnak a jelentkezők közül, mint egy plázacica a ruhaboltban. Nekem már elegem van ebből az egészből és legszívesebben, ha tehetném egy skandináv kisvárosba költöznék és önkéntesként dolgoznék. :D



2015. okt. 18. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem gondolnám, hogy nehezebb érvényesülni, ha nem vagy férfimodell. A legtöbb ember átlagosan néz ki és talál magának párt és munkahelyet. Ha nem, akkor ott valami mással van a gond, például súlyos önbizalomhiánnyal, mert attól viszont menekülnek az emberek. Egyébként meg te is nyugodtan lemehetsz az edzőterembe, vehetsz magadnak pár jobb ruhát, vagy beugorhatsz egy fodrászhoz. Az emberek általában nem úgy születnek, hogy tökéletesek, tesznek dolgokat is érte, hogy jól nézzenek ki. Ha pedig nem okos valaki, akkor is elvégezhet mondjuk egy olyan okj-t, amivel jó állása lehet.
2015. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Régen az emberek nézték valamibe a kis viskót,a rongyokat,vagy akár egy jó zsíros kenyeret.

Ma a világ minden pénze kellene a fullos világmindenség kevés lenne némelyik majomnak...szebben nem tudom írni.

Aki nem szép,nem milliomos stb,azzal már szóba sem akarnak állni.Sajnos elszomorító a helyzet.Hiába a sok rengés,meg árvíz,meg minden,az embereket már semmi sem állítja meg.Ez a véleményem és egyetértek veled.

2015. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ugyan már, régen is voltak olyan nők és férfiak, akik csak a pénzre mentek és most is vannak, nincs ezzel semmi gond. Az ember megválaszthatja a barátait és a társát és ha ő nem egy ilyen pénzre hajtó ember, akkor keressen hozzá hasonlót. Rengeteg párt ismerek, akinek egyáltalán nem a pénz a legfontosabb érték az életében.

Az a helyzet srácok, hogy inkább valami más gond van veletek, amiért nem tudtok barátnőt szerezni. Persze sokkal könnyebb ujjal mutogatni az anyagias nőkre, sőt az egész világra, mint belátni, hogy valamit nem jól csináltok és változtatni kellene.

2015. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Persze, legyen mindenki a mostanra futószalagról lerántott férfi: gyúrd ki magad, vegyél a fejedre egy idióta fullcapet, járj rózsaszín pólókba/trikókba, a hajadat túrd fel égig, bármennyire balfaxul áll, most ez a menő, légy törtető, erőszakos, nagyképű, nárcisztikus, aki a lehető legönzőbb módon viselkedik, épp ezért omlanak utána a buta nőstények, mert ők ebből csak annyit látnak, hogy az illető kívülről nézve erős. Ja, és még valami, ami nagyon fontos, ne gondolkozz! Csinálj mindent ész nélkül, ösztönből, mint egy állat, persze miután elszaródnak a dolgok, hibáztass mindig mást (lehetőleg valami gyengébb egyedet, aki nem tudja megvédeni magát), mert ugye te egy hím császár vagy, aki tökéletes. Körülbelül ez napjainkban a férfi ideál a nők körében. Köszönöm, akkor inkább egyedül döglök meg, mert ha akarnék se tudnék olyan lenni, ami mostanra egy nőnek kell, lehánynám magam...
2015. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hasonló fejem van, mint a képen szereplő alaknak, diplomám is van, mégis egy embertelen küzdelem az életem. Szakadjunk már ki a sztereotípiákból...
2015. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez a kép már a "tökéletesség" ne továbbja.


Én is csak csatlakozni tudnék: tégy meg minden tőled telhetőt, hogy jól nézz ki.


Még a legcsúnyább ember is nézhet ki jól, ha a kinézetéhez megfelelő stílust választja. Ez már egy jó lépés, hogy minél többen felfigyeljenek rád.


Egyébként menj skandináv kisvárosba önkéntesnek és kezdj új életet. Mi tart vissza? :)

2015. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

költözz, legyél remete! Mi tart vissza?


Természetes kiválasztódás az élet része. Mert te nem tudod elfogadni, attól függetlenül van és napjainkban is működik.

2015. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a képen a pasi.Valahogy a kisugárzása sem.Meg az általad leírt tipusú ember sem.

De valóban magasak és nem jogosak a mai elvárások.A társadalom ezzel szemben fokozatosan elhülyül.

2015. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az!

Na és!

A szex a jutalom!

2015. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Juj de feledékeny vagyok!

Az nem mindegy högy Güris Pista vagy, vagy Mészáros Lőrinc! Esetleg Rálehelke ura!

2015. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!