Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak azokhoz a férfiakho...

Miért csak azokhoz a férfiakhoz tudok vonzódni akiket ismerek és haverjaim, jó ismerőseim?

Figyelt kérdés

Nem volt még párkapcsolatom.

Észre vettem egy ideje,hogy én azokhoz a férfiakhoz tudok nagyon vonzódni akik haverjaim,jó ismerőseim. Kb egy vad idegen férfit nem nagyon szoktam megnézni. Ellenben akit ismerek és bejön még a bugyim is tocsog a nedvtől,egy-egy extrém esetben.


Lehet emiatt nem alakult még ki párkapcsolatom,mert idegenekkel nem foglalkozom semmilyen téren,aztán ahogy ismerősökké,haverokká válnak már másképp látom őket. Vagy nem tudom.


Ilyen létezhet?

Mi erre a megoldás?


20/L


2015. okt. 21. 17:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Ehhez több mint fél-1 év ismeretség kell,hogy vki iránt így "érezzek"
2015. okt. 21. 17:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert fontos a bizalom nálad is...Ezzel nincs semmi baj.Én se gerjedek a vadidegen pasikra. Ez így normális.

Én meg a tőlem jóval magasabb és testesebb pasikra gerjedek, csak rájuk tudok mozdulni.:) ez van.

2015. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen,nekem barátságban és párkapcsolatban is a bizalom áll első helyen, legjobb barátnőmbe fél év után mertem bízni addigra ismertem ki teljesen.


De ez azt jelenti,hogy ha neten ismerkedek pl akkor nem is lesz párkapcsolatom? Csak bővítenem kell az ismeretségi körömet,hogy legyen egy jó férfi ismerősöm. Viszont akivel ezt érzem sajnos ők csak haver csajnak tekintenek,többet nem akarnak.Nem tudom ezzel mit kezdjek.

2015. okt. 21. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedésből még semmi se dől el. Ismerkedj,randizz.Aztán úgy is kialakul valami.

Viszont azt nem tudom,hogy melyik pasi várna legalább hónapokat ,fél évet,arra, hogy benned kialakuljon a bizalom és a vonzalom is iránta.Nem tudom létezik e ilyen pasi biztos van csak nehéz kifogni. A bizalom elérése nálam is időbe telik...nem veled van a gond.nyugi.

2015. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pont ez az,hogy már évek óta ismerkedek neten és 2-3-4 hét beszélgetés után találkoztam a pasikkal, volt akivel több randim is volt. De idegennek éreztem őket. 2 hónapot beszéltem összesen egy sráccal és 3. héten találkoztunk utána asszem vhogy hetenként és a 3. randin sem mozgatott meg kicsit sem. Külsőre bejött,de vmit hiányoltam belőle.Csókolóztunk amit ő akart,de nekem hányingerem lett tőle.


Azért eltudom tetetni a megbízást :D barátnőmnél is sikerült,1-2x volt,hogy észre vette nem bízok meg benne,de azt eltereltem 2 lassan 3 éve vagyunk barátnők és jó szoros barátság van köztünk, 100% bízok benne,de engem már annyiszor vágtak át emberek,hogy bizalmat nem adom meg csak úgy,ahhoz tenni kell.


De azért haveroknál nem csak a bízás van,hanem inkább az,hogy ismerem őket ami add egy fajta biztonságot,mintha tudnám,hogy ő jó jellemű,jól elbeszélgetek vele akkor vhogy átalakul a szemléletem és vonzódni kezdek hozzá.


Most is van egy kollégám tavaly is dolgoztunk együtt akkor még annyira nem érdekelt,persze bejött mint pasi,de úgy különösen nem izgatott. Aztán ismét vele dolgozok egy év kimaradt.Aztán vhogy nagyon elkezdtem hozzá vonzódni.Haveri jellegű a kapcsolatunk.

Én simán bele mennék vele kapcsolatba,de neki teljesen más típusú nők jönnek be,volt nőit mutogatta egyszer.Mindig kékszemű,szőke,magas barátnői voltak,akik extrémen néztek ki.


Én meg barna haj,szem,alacsony, kicsit félénk átlagos kinézetű vagyok.

2015. okt. 21. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert neked " több mint fél-1 év ismeretség kell".
2015. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!