Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A napokban költözött be egyik...

A napokban költözött be egyik új lakótárs?

Figyelt kérdés

Hallgattam este 10 fele zenét.

Nem tudtam konkretan h itt van e a másik szobában.

Na a szitu, h átdörömbölt, de mint a veszett vad a csaj.

Nem lehetett volna kultúráltam az AJTÓMON bekopognia, h légyszi vedd hallkabbra a zenét? ! (Nem volt hangos egyébként.)

Azóta, nem találkoztam vele.(Tegnapelőtt).

De felnőtt nő, kiszakitja majdnem a gipszfalat, ez ugye h nem normális, és igy barátkozzak vele?


mit gondoltok?

N


2015. okt. 21. 23:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk te sem vagy szentlélek, ha este 10-kor úgy zenélsz, hogy a szomszédnak át kell dörömbölnie. Nekem ne mondja senki, hogy az nem hangos ha a szomszédba hallom a zenét.
2015. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
Szerintem te legyél az okosabb és kedvesen menj oda hozzá és beszéljétek meg a problémát, és szerintem nyugodtan barátkozz vele, észreveszi majd magát.
2015. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Miért ment volna át ha csak kopogni kell?

Biztosra akart menni s tudta, nem üti át falast.

2015. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Hátátjön, és szól h vegyem halkabbra.Második este volt itt, könyörgöm...viselkedjem már..nem átütni a falat, mint egy gorilla nő létére.


Hallgattam igen....más is hallgat, tévét is.

2015. okt. 21. 23:43
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Te komolyan azt várod, hogy az ember este tízkor keljen ki az ágyból, vegyen a hálócucca helyett valami illőbb ruhát, cipőt és úgy menjen átszólni a szomszéd tahónak, hogy halkítsa le a rohadt zenéjét, mert nem tud aludni miattad? Viccelsz, ugye, ennyire suttyó nem lehetsz?! Költözz tanyára, ha ennyire nem bírsz alapvető szabályokat betartani: este tízkor nem üvöltetjük olyan hangosan a zenét, hogy áthallatszon a szomszédba!
2015. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Én nem magamat tartom suttyónak.Hanem őt.Ennyi

Én új költözöként nem viselkednék így.

Mondom....nem üvöltettem a k***rva zenét.Fogd fel!

2015. okt. 22. 00:08
 7/32 A kérdező kommentje:
engem hol érdekel h hálócuccba van? be sem kell lépnie az ajtómon, csak bekopog , és ennyi, nem szakitja át a gipszfalat nő létére, mert úgy dörömbölt mint egy idegbeteg.
2015. okt. 22. 00:10
 8/32 A kérdező kommentje:
Én őrá legyek tekintettel mert ő 10 kor lefekszik? ennyi erővel neki is rám lehetne tekintettel h én meg nem 10 kor hanem 1 kor fekszek le, mégha másnap11-12 órázok.És este 11 re érek haza.Lexarom magasról.Nekem kell a kikapcsolás, zene, v tévé mikor hazaérek, egésznapos pörgés , hazautazás után.....nem zárdában vagyok ccseszd meg.....
2015. okt. 22. 00:13
 9/32 A kérdező kommentje:
Ja meg uj lakoként nem kellene úgy csapkodnia az ataját mint ahogy teszi! na majd elkapom valamelyik nap.....csak én sokat melózok és késön vagyok itthon.
2015. okt. 22. 00:15
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
A fülhallgató ebben az esetben megoldja a problémádat!
2015. okt. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!