Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelen lakótárssal szemben...

Bazita kérdése:

Igénytelen lakótárssal szemben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy lakótársamnak idegesítő szokásai vannak: égve hagyja a villanyt, időnként vesz más kajájából, akkor mosogat el, ha kell neki valami stb. Szólni többször is szóltam már, de nem képes nyíltan beszélni. Nyugodtan meg lehet ezt vajon beszélni vele, vagy agresszióval kéne kizökkenteni ebből a helyzetből?

2015. ápr. 26. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Kajánál kevernék neki egy kis hashajtót, csak megunná ha fosik. Kajás cuccoknál meg külön szedném az étkészletet, és a saját szemetét fognám és az ágyára önteném. De ha más nem segít, akkor szólnék a tulajnak a helyzetről, és kirakatnám a srácot.
2015. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én felelek érte, főbérlő vagyok és én adom ki a szobákat. A szerződés lejártáig nincs kedvem várni, mert addig szarni fog a fejemre.
2015. ápr. 26. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor közölném vele, hogy felbontom a szerződést, és 30 napos határidővel költözhet.
2015. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Rakd ki legyél tökös gyerek... attól hogy ide kiírod kérdésként nem fog megoldódni a dolog.

Két munkahelyemen volt ilyen hogy valamelyik paraszt mindig belekajált a közös hűtőben lévő kajámba...

2015. ápr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!