Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért isznak...

Az emberek miért isznak össze-vissza mindent társaságban?

Figyelt kérdés
pl vodka palinka stb ilyen erős piák

2015. okt. 22. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez olyan általános lenne, hogy minden társaság minden alkalommal össze-vissza iszik.

Tegnap is társaságban voltam és én csak fehérbort ittam. De aki több mindent ivott, az se nagyon keverte, fehérbor, sör.

Aki töményet iszik, az is általában egy fajtát szokott, amit nagyon szeret.

Aki össze-vissza iszik, az csak gyorsan be akar rúgni, nem érdekli igazán a buli, a társaság, semmi, csak a részegség.

2015. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem tanították meg nekik élvezni a szeszesitalt,a bukéját, a minőségét, valóban csak beb.szni akarnak és tudnak.
2015. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:

Nem az a baj, ha mindent összeiszol, hanem ha nem tudod követni, hogy mennyit bírsz még. Nem azért nem érdemes keverni, mert abból önmagában baj lenne, hanem mert ha csak egyfélét iszol, akkor valamivel könnyebben észreveszed, hogy már elég volt.


Többféléből több és gyakrabban esik jól, aztán másnap csak arra emlékszel, hogy sokfélét összeittál, nem pedig arra, hogy úgy kapkodtad be őket egymás után seperc alatt, mint a cukorkát.


Az ízek élvezetének egyébként semmi köze ahhoz, hogy hányfélét iszol. Attól nem leszel kulturáltabb, hogy X pohárral iszol meg ugyanabból, nem pedig 1-1 pohárral X különböző italból.

2015. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Otthon is ezt csinálják, csak azt senki nem látja. :D
2015. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!